Odehraná utkání

Z Benátek vezeme 4.místo

24. března 2013 v 22:27 | PP
V sobotu jsme odehráli první ze serie turnajů. Do Benátek jsme dorazili bez tří hráčů základní sestavy a nakonec i bez posil z Poděbrad. Abychom mohli nastoupit, půjčili nám domácí dva hráče a doplnil nás hráč Chrudimi, Dominik Secký. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácím a po velkém boji, kdy jsme neproměnili celou řadu vyložených šancí jsme prohráli 0:1. Ve druhém zápase nás čekali borci z Mladé Boleslavi. Ani v tomto střetnutí jsme se nedokázali střelecky prosadit a popravdě jsme si tentokrát ani moc příležitostí ke skórování nepřipravili. Proto jsme i z druhého vystoupení odcházeli s porážkou, tentokrát 0:2, když se soupeř nejprve hned v úvodu prosadil tvrdou ranou k tyči z bezprostřední blízkosti a ve druhé třetině využil nejistý zákrok Kuby Pánka a nedůraz našich obránců, kteří mu povolili dorážet. Třetí zápas jsme odehráli proti Hradci Králové. Nastoupili jsme do něj velmi dobře, soupeře jsme zatlačili do hluboké defenzivy, ale gól ne a ne přijít. Jako blesk z čistého nebe pak udeřil soupeř, který v poslední minutě první třetiny zavážel puk do našeho obranného pásma a přesto, že se mu nedařilo ho dostat pod kontrolu a nakonec snad ani nevystřelil, tak nakonec doklouzal do branky. Tento smolný okamžik nás ale nepoložil a dál jsme dobývali hradeckou branku až nakonec vystřelil Dominik Secký od modré čáry a těsně před brankou tečoval puk, který se nakonec jen těsně došoural za brankovou čáru, Přemek Papoušek a vyrovnal na 1:1. Přesto, že jsme dál tlačili a několikrát zvonila konstrukce za zády hradeckého gólmánka a vypadalo to, že soupeř naše tempo vůbec nestíhá, tak další gól už nepadl i díky Kubovi, který bravurně zlikvidoval samostatný nájezd hradeckých těsně před koncem zápasu. K poslednímu zápasu proti Litoměřicím jsme nastupovali už s vědomím, že hrajeme o to abychom neskončili poslední, což bychom si podle mého vzhkedem k předvedené hře nezasloužili. V utkání jsme se ujali dvougólového vedení, když nejprve jako přes kopírák zopakovali svou souhru proti Hradci od modré střílející Dominik Secký a před brankou tečující Přemek Papoušek a následně backhandem do víka zavěsil Vojta Polák. Velmi brzy jsme ale povolili soupeři snížit a nakonec i vyrovnat na konečných 2:2. Tlačili jsme, útočili, stříleli do tyčí a břeven, ale další gól už nepadl. V úplném konci jsme nakonec mnohem více pozornosti než dění na ledě věnovali zdravotnímu stavu Vojty "Kuzdi", který doplatil na neschopnost obsluhy dvířek na straně Litoměřic a v plné rychlosti narazil na hranu mantinelu a přesto jak to na první pohled vypadalo hrůzostrašně, tak nakonec vyvázl bez zranění.
Celkově si myslím, že jsme se prezentovali hokejem, na který se dalo dívat, soupeře jsme často přehrávali a pouze špatná koncovka nás připravila o lepší umístění. Naši trenéři vybrali jako nejužitečnějšího hráče Přemka Papouška a organizátoři vyhlásili nejlepším obráncem Dominika Seckého. Podle mého jsme podali velmi dobrý týmový výkon a už se těším na příští neděli, kdy pořádáme turnaj na vlastním ledě.

Střelci - Lomnice 15 : 1

22. září 2012 v 15:24 | PP
Dnes jsme odehráli první soutěžní utkání této sezony. Na svém ledě jsme přivítali tým z Lomnice nad Popelkou. Kluci nedali soupeři šanci a jasně zvítězili. Do zápasu naskočili nabuzení a první třetinu vyhráli 6:1. Ve druhé třetině si asi na chviličku mysleli, že to půjde samo. Došlo k menšímu poklesu koncentrace a nárůstu nepřesností, a chyb pramenících z nedůslednosti. Výsledkem bylo zastavení kanonády. Stav po dvou třetinách byl 8:1. Poté přišla přestávka na úpravu hrací plochy. V minulé sezoně to byl náš velký problém, kdy se kluci vraceli jakoby ospalí a ztráceli dobře rozehraná utkání. Ne tak dnes. Vzali si k srdci slova trenérů, která v kabině o pauze zazněla a ve třetí třetině přidali dalších sedm branek, když soupeře prakticky nepustili přez půlku. Doufám, že to Kuba neodstůně :-)

Celkově solidní výkon, na kterém se dá stavět, s řadou kominací a dobrých hokejových momentů.

29. března 2012 v 22:46 | kd
Nymburk - Nový Bydžov 2 : 6 (1:3,0:2,1:1)
branky: 1x Diviš, 1x Kos
asistence: 1x Duška

4. místo turnaj Český Krumlov

27. března 2012 v 22:59 | kd
V jednom z nejhezčích míst a měst naší republiky se minulý víkend odehrál velmi kvalitní a vyrovnaný turnaj 8 týmů. Z možných sedmi soupeřů Střelci odehráli utkání proti pěti z nich, což nám umožnilo porovnat kvalitu ostatních mužstev z různých koutů naší republiky.
Úvodní duel se starými známými z Poděbrad kluci zvládli na jedničku. I za nepříznivého stavu 0:2 se nepoložili a utkání dovedli do vítězného konce 6:3.
Ve druhém zápase nastoupili kluci proti domácím Medvědům. Po celé dvě třetiny jsme byli domácím borcům vyrovnaným soupeřem. Ovšem chyby a vlastní nepozornost v poslední části hry nás stáli body.
Po tomto utkání následovala větší časová pauza do večerní bitvy o semifinále, kterou jsme vyplnili velmi pěknou a příjemnou procházkou přes historické centrum Č.Krumlova. Aspoň se kluci dobře prošli a mohli tak vidět krásu tohoto prosluněného města pyšnící se zámkem nad protékající Vltavou.
Bitvu o přímý postup do semifinále Střelci svedli proti výborně bruslícímu francouzskému týmu z DUNKERQ. Houževnatí "frantíci" nás pořádně prohnali. Výborné utkání ve svižném tempu zvládal soupeř po dvě třetiny lépe. Do té poslední šel soupeř s výhodou brankového rozdílu, kterou ovšem ihned po vhazování ztratil, a pak ještě jednou a znovu a znovu. Celkem 4x! se nám podařilo soupeře během dvou střídání totálně srazit na kolena a o postupujícím do nedělní skupiny o medaile bylo rozhodnuto. Brankáři nám byli velkou oporou a skandování: "Hoši D Ě K U J E M" bylo dlouho slyšet v našich uších Křičící
Kráááááásnááá sobota to byla, se vším všudy! Mrkající
Za to neděle Střelcům nevyšla. Utkání o finále s BŘECLAVÍ bylo opět v první třetině velmi vyrovnané, hrálo se nahoru-dolů, ale naše neproměněné tutovky byly záhy ve druhé části hry tvrdě potrestány čtyřmi po sobě jdoucími brankami Nevinný a brána do finále byla pro nás definitivně uzavřena....
Pojďme si pro BRONZ! , znělo šatnou před zápasem proti týmu ze SKUTEČE. Totální selhání a možná tíha z neúspěchu ihned od úvodní buly po celé tři čtvrtiny zápasu, zapříčinili pád Střelců na bramborovou pozici. Nic naplat nebyl ani usilovný nápor v posledních minutách hry, kdy jsme dokázali z 0:2 vyrovnat a vynutit si závěrečné nájezdy ve kterých byl šťastnější soupeř.... Plačící .
Přesto STŘELCI podali dobrý výkon, určitě herně nikterak výrazně nepropadli (zapomeňme na nedělní 4 třetiny ze šesti) a z Krumlova si odváží jistě pěkný zážitek!
o 3.místo
Nymburk - Skuteč 2 : 3 po s.n. (0:1,0:1,2:0)

18. března 2012 v 20:40 | kd
Z nedělního turnaje v Benátkách přivezli Střelci bronzové medaile. Co zápas, to boj do posledních sekund o výsledek. Velice vyrovnaná utkání nabídla hokej se vším všudy. Hrálo se nahoru-dolu s řadou šancí u všech týmů. Samozřejmě ne vše bylo ideální. Rozhodně se zlepšila hra kluků směrem dopředu, kdy přechody přes pásma se dařilo překonávat přesnými nahrávkami. K úplnému úspěchu nám ovšem chyběla úspěšnější koncovka a větší klid i rozvaha v naší obranné třetině.

-
Nominace hráčů na nedělní turnaj v Benátkách bude oznámena na pátečním tréninku.

8. března 2012 v 16:05 | kd
HC Česká Lípa - Nymburk 4 : 1 (0:0,2:1,2:0)
branky: 1x Papoušek

Nymburk - HC BÍLÍ TYGŘI Liberec 2:12

19. února 2012 v 22:41 | kd,j.kop.,pz,pp
NYMBURK - HC BÍLÍ TYGŘI Liberec 2 : 12 (0:2,2:4,0:6)
branky: 1x Šimko, 1x Duška

Liberečtí Tygříci vystrčili při tomto utkání pořádně drápky. Zcela nás přehráli ve všech směrech (snad jen prvních 10 minut jsme drželi "krok"). Byl to pro nás těžký zápas ve kterém jsme si bohužel ani neškrtli.... Ze hry jsme nedokázali vstřelit ani jednu branku (2 jsme dali jen v nájezdech), bohužel jsme neměli ani žádné vážné šance ohrozit tygří svatyni.
V utkání si aspoň pořádně zachytali naši dva brankáři.

29. ledna 2012 v 17:35 | kd,j.kop.,pz,pp
Nymburk - HC Česká Lípa 8 : 3 (3:2,4:1,1:0)
branky: 3x Diviš, 2x Toman, 2x Duška, 1x Kos,
asistence: 1x Duška, 1x Toman, 1x Kopecký

Za dnešní utkání bych rád poděkoval panu HLASATELI a ČASOMĚŘIČI !
Opravdu profesionální výkon, kterého si musel všimnout každý na stadionu. Zcela jistě by se neztratili i při utkáních A-mužstva Mrkající .
Děkujeme

Nymburk - Lomnice 9 : 0

22. ledna 2012 v 16:01 | kd,j.kop.pz
Nymburk - HC Lomnice n/Pop. 9 : 0 (4:0,2:0,4:0)
branky: 3x Kos, 3x Diviš, 2x Polák, 1x Šimko
asistence: 2x Duška, 1x Kos, 1x Kuzďas, 1x Mašín, 1x Koukal

HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - TJ Stadion NYMBURK 4 : 3

22. ledna 2012 v 15:56 | jk,j.kop.
HC BÍLÍ TYGŘI Liberec - NYMBURK 4 : 3 (1:0,2:3,1:0)

Hořínek 15/2

Úvodní střetnutí a vstup do velkého hokeje STŘELCI vyhráli "naoko" velkým rozdílem, ovšem hokejově nikterak toto utkání nenadchlo Nerozhodný . Opravdu pořádná hokejová akce přišla v samém závěru druhé třetiny, kdy se při spolupráci mezi beky a křídly dostalo naše mužstvo do velké šance. Jinak utkání příliš HOKEJOVÉ radosti nepřineslo. Báli jsme se s pukem hrát, v bruslení scházela u většiny hráčů rychlost a dynamika pohybu. Nasazení a bojovnost u některých zůstala asi v šatně.... Pár individuálních akcí-průniků nevyváží výše zmíněnou kritiku dnešního utkání.
Za týden nás čeká v Liberci pořádná zkouška proti silnému soupeři, který nám jistě nedá nic zadarmo, proto k zápasu budeme muset přistoupit zodpovědně nejen každý sám za sebe, ale každý hráč i zodpovědně vůči vlastním spoluhráčům!