Střelci - Třebechovice 4:3

18. března 2013 v 15:24 | PP
V posledním soutěžním zápase jsme na svém ledě přivítali tým z Třebechovic. Hosté se podobně jako v prvním vzájemném utkání prezentovali důraznou hrou na hranici a často za hranicí pravidel pro tuto věkovou kategorii, za což strávili velkou porci minut na trestné lavici. Narozdíl od prvního duelu postrádala odveta větší náboj. Oba týmy působili unaveným dojmem a předvedená hra příliš hokejové krásy nenabídla. Hosté byli možná o něco lepší, ale ztroskotávali na dobře chytajícím Kubovi Pánkovi, který nenastoupil úplně fit, ale přesto předvedl spolehlivý výkon a několikrát nás podržel. V poslední třetině jsme šli do vedení už 4:1 a vypadalo to na klidné vítězství. Laksností a nedůrazem před vlastní brankou, kdy jsme nechali soupeře i několikrát dorážet jsme si vykoledovali dva slepené góly a snížení na 4:3. Poté si trenér Kos vyžádal oddechový čas, během kterého se snažil kluky hlavně probudit, aby si uvědomili, že ještě není konec a hraje se do posledního hvizdu rozhodčích. Tento recept zafungoval a skóre se už do konce nezměnilo. Největší šanci promarnil Vojta Polák, který netrefil práznou klec při soupeřově powerplay.

Branky Nbk : Kos, Polák(TS), Mašín, Nágl