Únor 2013

Nový Bydžov - Střelci 5:7

25. února 2013 v 21:17 | PP
V sobotu jsme si přivstali a vyrazili na zimní stadion do Nového Bydžova k dalšímu zápasu žákovské ligy. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a už po necelý čtyřech minutách zvyšoval David Šimko už na 2:0. Domácí to ale v žádném případě nepoložilo a využívali každou možnost k ohrožení naší branky, ve které čaroval Kuba Pánek. V první třetině nepovolil domácím ani jednou skórovat. Ve druhé třetině nám domácí kapitán Hudec připoměl náš minulý zápas a za šedesátpět vteřin vyrovnal na 2:2. Do vedení jsme šli opět ve dvacátéšesté minutě, kdy se přesnou a tvrdou střelou k levé tyči prosadil Dan Musil. Vyrovnaná bitva pokračovala dál a ve třicátédeváté minutě zkompletoval hatrick domácí Hudec. Po dvou třetinách platil stav 3:3. Ve čtyřicátéčtvrté minutě jsme šli znovu do vedení, které nám tentokrát vydrželo necelé tři minuty. Ve čtyřicátédeváté minutě se poprvé trefil Vojta Polák a zaznamenal pátý gól Střelců. I na ten dokázali domácí odpovědět v padesátétřetí minutě kdy se na Kubu řítil bydžovský Vrabec. Kuba se mu odvážně vrhl pod nohy, ale vyrovnání zabránit nedokázal. Vítěznou branku tak vsítil až Matěj Koleček ranou od modré. V poslední minutě si vzal domácí trenér oddechový čas a snažil se vymyslet plán, který by vedl k dalšímu srovnání skóre. Kluci ale závěr zápasu zvládli. Drželi domácí v naší útočné třetině a nakonec vyjel z rohu Vojta Kuzďas, přihrál Vojtovi Polákovi a ten vstřelil svůjdruhý gól a uzavřel skóre na konečných 5:7.

Napínavé utkání, ve kterém to i trochu jiskřilo, k čemuž svými nepřesnými výroky na obě strany přispěli velkou měrou rozhodčí, jsme nakonec zvládli a připsali si další dva body do tabulky. Pro příště se musíme vyvarovat chyb, kterými jsme dostávali zbytečně domácí do hry.

Program 25.2. - 1.3.

25. února 2013 v 11:40 | PP
Po 17:00 - 18:15 led - 18:20 - 18:50 cvičení v kabině
Út 15:30 - 16:45 led - 16:50 - 17:20 cvičení v kabině
Čt 17:00 - 18:15 led - Zápas doma Kolín 2003 - 18:20 - 18:50 cvičení v kabině
Pá 15:30 - 16:45 led - Trénink bruslení pod vedením paní Mrázkové 16:50 - 17:30 cvičení v kabině - Atletika

So 14:00 Zápas doma Náchod - sraz 13:00

Skatemill Březen 2013

24. února 2013 v 19:39 | mk
Předběžný termín březnového tréninku v HTC Brno je domluven na neděli 10.3.2013. Definitivní potvrzení termínu budeme mít jakmile bude jasný rozpis play-off zápasů Techniky Brno v průběhu následujícího týdne.
Nicméně, jako obvykle prosím zájemce, aby se nám nahlásili co nejdříve, potřebujeme vědět počet kluků, kteří pojedou.

22. - 27.7.2013

Začátek vždy v pondělí ráno v treninkovém centru Bauer HTC Brno.
Ukončení sobotním treninkem na ledě.

Cena: 9.900,-

Ubytování, strava a tréninky na ledě probíhají v okruhu 200m od treninkového centra.
Dozor nad dětmi je zajištěn po celou dobu trvání kempu.

Program 18.2. - 24.2.

17. února 2013 v 13:19 | PP
Po 17:00 - 18:15 Dobrovolný trénink s přípravkou
Út 17:00 - 18:15 Dobrovolný trénink s přípravkou
Čt 17:00 - 18:15 Trénnik dovedností pod vedením Tomáše Kucharčíka, 18:20 - 18:50 cvičení v kabině
Pá 15:30 - 16:45 Trénink bruslení pod vedením paní Mrázkové, 16:50 - 17:30 atletika

SOBOTA - 9:00 - ZÁPAS VENKU - NOVÝ BYDŽOV - SRAZ V NOVÉM BYDŽOVĚ V 8:00 - DOPRAVA VLASTNÍ !!!

Střelci - Opočno 9:0

17. února 2013 v 13:09 | PP
Ve včerejším zápase jsme na svém ledě přivítali soupeře z Opočna. Před utkáním jsme byli papírovými favority a tuto roli jsme také zvládli. V páté minutě poslal přesnou přihrávkou do šance Přemek Papoušek Vojtu Poláka a ten ji proměnil. Za necelé dvě minuty si obě role vyměnili, když Vojta tečoval střelu od modré a Přemek rybičkou dorazil puk, který neměl brankář hostí pod kontrolou. Poté se brankostroj poněkud zadrhl. V tomto období nás spolehlivým výkonem držel Kuba Pánek v brance. Na další gól jsme čekali do dvacátéosmé minuty, kdy se po přihrávce Karla Tomana přesnou střelou k tyči prosadil Vojta Kuzďas. V třicátésedmé minutě opět udeřila první pětka. Vojta Polák náhraval a střelou mezi betony se prosadil Přemek Papoušek. 4:0 svítilo na tabuli po dvou třetinách. O přestávce mezi druhou a třetí třetinou si kluci vyslechli rady, výtky a burcování trenérů. Start do poslední třetiny jsme měli raketový. Už po deseti vteřinách přihrál Přemek Papoušek na další gól Vojtovi Polákovi, který svůj nájezd proměnil perfektním blafákem do forhandu. První lajna na ledě zůstala a po dalších 55 vteřinách asistoval Přemek Papoušek tentokrát Tomášovi Kosovi, kterému přihrál z levého křídla a ten prudkou ranou zblízka přidal šestou branku do sítě hostí. Další dva slepené góly jsme přidali ve čtyřicáté sedmé minutě. V obou měl prsty Dan Musil, který nejprve asistoval Vojtovi Polákovi a po chvíli i Vojtovi Kuzďasovi. Skóre zápasu uzavřela další spolupráce asistenta Vojty Poláka a střelce Přemka Papouška, kteří byli opět dostatečně důrazní před brankou.

V utkání si odbyli premiéru Lukáš Král, Vojta Steklý a Aleš Toman, kteří svůj první zápas zvládli velmi dobře. Aleš předvedl i několik vydařených akcí, kterými evidentně soupeře dokázal překvapit.

První nulu v této sezoně udržel Kuba Pánek - velká gratulace !!!

Čt 17:00 - 18:15 led, 18:20 - 18:50 cvičení v kabině
Pá 15:30 - 16:45 led (trénink techniky bruslení pod vedením paní Mrázkové) 16:50 - 17:20 cvičení v kabině

So 16.2. 9:30 Zápas doma Opočno - sraz 8:30 na ZS

Třebechovice pod Orebem - Střelci 5:5

9. února 2013 v 19:15 | PP
V dnešním utkání jsme zavítali na led kvalitního soupeře, který se v tabulce umístil pouze 5 bodů za celkem Dvora Králové, se kterým jsme v minulém kole utrpělli vysokou porážku. Fyzicky vyspělejší soupeř se od začátku prezentoval důraznou hrou, na kterou nejsme příliš zvyklí. Přesto jsme první třetinu vyhráli 2:0, když nejprve v šesté minutě využil přesilovku střelou z dálky do horního rohu domácí branky Matěj Koleček a v šestnácté minutě šli důrazně do branky David Šimko a skórující Karel Toman.
Výborně chytal Kuba Pánek, který předvedl řadu výborných zákroků a nula na ukazateli skóre svítila hlavně jeho zásluhou. Na začátku druhé třetiny se poprvé prosadili domácí. Na 2:1 snížili po samostatném úniku, když využili naší hrubky při střídání. Slabší chvilku si pak vybrali rozhodčí, kteří nepochopitelně nenařídili trestné střílení za podražení, ve chvíli, kdy byli naši dva hráči sami před prázdnou brankou Třebechovic. Navíc udělili desítku Maxovi, který jako kapitán jel požádat rozhodčího aby mu vsvětli proč rozhodl právě takto. K vyloučení vedla ne úplně diplomaticky zvolená otázka a to, že Maxovi z dresu spadlo kapitánské céčko.
Na gól kluci odpověděli po deseti minutách gólem, na kterém se přihrávkami podíleli Vojta Polák a Přemek Papoušek a puk do brány dopravil David Šimko. Na tabuli svítil čas 32:26 a skóre 1:3. Následně jsme si vybrali slabší chvilku my a během pěti minut jsme prohrávali 4:3. Soupeři jsme umožnili obrat ve skóre tím, že jsme méně bruslili a nechávali domácím spoustu místa, času a klidu k pohodlnému střílení branek. Druhou třetinu jsme prohráli 4:1 a po čtyřiceti minutách platil stav 4:3 pro domácí. V poslední třetině to byl boj, ve kterém se nejprve v padesáté minutě prosadili domácí, kteří potrestali další nedůslednost před naší brankou. Kluky to ale nepoložilo ani náhodou. V padesátépáté minutě si vzal puk velmi dobře a v pohodě hrající Matěj Koleček, zavezl ho do třetiny a střelou na zadní tyč využil přesilovku. Následně jsme si vzali timeout, během kterého si kluci trošku orazili a vyslechli povzbuzení od trenéra. V padesátéosmé minutě jsme dostali další možnost hrát přesilovku. Tu po dvanácti vteřinách využil Přemek Papoušek, který vyjel spoza branky a prostřelil domácího brankaře. Čas 57:37 a stav 5:5.
S remízou jsme se ale spokojit nechtěli a zatlačili jsme domácí do defenzívy, které často odolávali pouze za cenu zakázaných uvolnění. Největší šanci měl devět vteřin před koncem Karel Toman, kterého ale skvělým zákrokem vychytal domácí gólman.

Kluci si za výkon vysloužili uznání a velkou pochvalu od trenérů i od přítomných fanoušků. Navíc si sami uvědomili, že hra v plném nasazení se líbí mnohem víc i jim samotným a hlavně, že přináší výsledky.

Čt 17:00 - 18:15 led , zápas Kolín 2003 doma, 18:20 - 18:50 cvičení v kabině
Pá 15:30 - 16:45 led (trénink techniky bruslení pod vedením paní Mrázkové) 16:50 - 17:30 Atletika

So 2.2. 9:00 Zápas venku Třebechovice pod Orebem odjezd 6:30 od ZS Nymburk