Prosinec 2012

Zlatá tečka

30. prosince 2012 v 11:13 | PP
V sobotu 29.prosince jsme se rozloučili s letošním hokejovým rokem turnajem v Novém Bydžově. A loučení to bylo zlaté. Začínali jsme už v 8:00 proti domácím borcům a zvítězili jsme v přetahované nakonec 3:2, když jsme pokaždé vedli. Dvakrát soupeř vyrovnal, ale na třetí gól "Dandíse" Musila, který byl v tomto utkání vyhlášen nymburským hráčem zápasu, už odpovědět nedokázali.

Následovala dlouhá pauza vyplněná obědem a dovednostními soutěžemi ve střelbě na cíl, samostatných nájezdech, štafetě deseti hráčů na jedno kolo a střelbě na prázdnou bránu ze vzdálenější modré. V těch jsme nakonec obsadili druhé místo.

Po vložené soutěži jsme nastoupili k utkání proti TJ Lokomotiva Česká Třebová a zvítězili hladce 5:1. Trenéři soupeře v tomto utkání určili nejlepším hráčem autora dvou branek Tomáše Kose . Poslední utkání jsme odehráli bezprostředně po úpravě ledu.

Už v předchozím zápase jsme předvedli velmi dobrý výkon. To co kluci zahráli v posledním vystoupení tohoto roku, to byla fakt zlatá tečka. Bruslili jak o život perfektně kombinovali a soupeři, který v předchozím průběhu turnaje nasázel svým soupeřům 13 branek povolil skórovat pouze jednou. Sami oproti tomu rozvlnili síť za zády brankářů z Roudnice nad Labem devětkrát. A góly to byly fakt parádní. V tomto utkání byl naším nejlepším hráčem vyhlášen autor dvou branek Přemek Papoušek

V průběhu turnaje jsme nakonec neztratili ani bod a zaslouženě zvítězili. Kluci tím udělali velkou radost jak trenérům, kteří nešetřili chválou, tak i našim fanouškům, kteří o sobě dávali velmi hlasitě vědět a za to jim patří velký dík. Zároveň splnili slib, že pro Kukyho vyhrajou medaili. Nakonec byla zlatá a Kuky si ji převzal společně s klukama přímo na ledové ploše.

4.TJ Lokomotiva Česká Třebová

Děkujeme za celoroční podporu všem rodičům, prarodičům, sourozencům, tetičkám, strýčkům - prostě všem kdo nám pomáhají a fandí a přejeme hodně štěstí, zdraví a pohody i v tom roce příštím. Klukům ať se daří nejen ve sportu, ale i ve škole a dalších aktivitách. Kukymu přejeme brzké uzdravení a návrat na led.

Vánoční turnaj Nymburk - 4.místo

30. prosince 2012 v 10:26 | PP
Poslední sobotu před Štědrým dnem jsme odehráli velmi kvalitně obsazený turnaj na domácím ledě. V konkurenci týmů Benátky nad Jizerou, Královští Lvi Hradec Králové, TJ Stadion Nový Bydžov a HC Sparta Praha jsme obsadili čtvrté místo. Po úvodní remíze s Benátkami , porážce od Hradce Králové, vítězství nad Novým Bydžovem a závěrečné prohře se Spartou na nás zbyla bramborová medaile vinou horšího skóre v porovnání s Benátkami.

5.TJ Stadion Nový Bydžov

K oslavě cinkání bylo blízko. I tak jsme si následnou besídku užili. Díky klukům za snahu a předvedné výkony, fanouškům za podporu.

Karlovi a Pepovi děkujeme za odvedené výkony a přejeme hodně štěstí při jejich hostování v Kolíně.

Turnaj v Novém Bydžově

27. prosince 2012 v 19:16 | mk |  Příští utkání (krajská soutěž,turnaje)
Připomínáme, že dne 29.12.2012 se účastníme turnaje v Novém Bydžově. První zápas hrajeme již od 8:00 hod., což znamemá, že na místě musíme být v 7:00 hod.

Soupeřem nám budou týmy
HC Stadion Nový Bydžov
HC Roudnice nad Labem
TJ LOKO Česká Třebová

Doprava je individuální. Kdo má problém se do Nového Bydžova dostat, dejte prosím vědět, abychom zajistili odvoz všem klukům včetně fandícího doprovoduUsmívající se.

ZMĚNA!! Trenink 21.12.2012

21. prosince 2012 v 9:54 | mk |  Tréninky
Protože nám mladší kolegové ze 3.třídy uvolnili led, můžeme posunout dnešní trénink na pozdější hodinu - od 17:00. Omlouváme se za pozdní informaci a doufáme, že se nám přesto podaří sejít se dnes před šatnou v 16:30.

Vánoční besídka

15. prosince 2012 v 16:44 | PP
Srdečně zveme naše hráče s doprovodem na tradiční Vánoční besídku - posezení. Sejdeme se po domácím turnaji 22.12.2012 v salonku pizzerie na našem ZS. Rezervaci máme bezprostředně po skončení turnaje.
Vloni jsme slavili stříbro. Zacinká nám něco i letos?

Frýdlant - Střelci 4:4

15. prosince 2012 v 16:32 | PP
V dnešním utkání v tradičně náročných podmínkách otevřeného ZS ve Frýdlantu jsme vydřeli remízu 4:4. Domácí objednali téměř stejné počasí jako při našem posledním vzájemném zápase tzn od první minuty drbně mrholilo, s postupem času stále víc, takže poslední třetina, ve ktré se přidal i vítr, už připomínala spíše vodní pólo. Domácí vstoupili do utkání lépe a už ve druhé minutě se ujali vedení. My jsme poté převzali iniciativu a po několika slibných šancích proměnil svůj únik Vojta Polák. I nadále jsme tlačili a soupeře přehrávali. První třetina přesto skončila 1:1. V aktivní hře jsme pokračovali i ve druhé třetině. Několik svých šancí neproměnil Karel Toman, David Šimko trefil tyč. A soupeř nás v 28.minutě z ojedinělé šance opět potrestal a prohrávali jsme 2:1. Vyrovnat se podařilo v 34. minutě Tomášovi Kosovi, když svou střelu otřel o masku dobře chytajícího domácího gólmana. Do vedení jsme se poprvé dostali v minutě 36. Pepa Kopecký sice svou střelou minul prázdnou domácí bránu, ale trefil Karla Diviše, který po pohotovém zpracování dopravil puk do sítě. Do konce druhé třetiny už gól nepadl a úprava "vodní nádrže" proběhla za stavu 3:2 pro nás. To co čekalo na kluky v poslední třetině nemělo s hokejem společného téměř nic. Voda stříkala z plochy až na střídačku, puk se pohyboval pouze když létal vzduchem. Přesto se podařilo Tomášovi Kosovi přidat druhou a celkově naši čtvrtou branku v utkání. Běžela 45. minuta a vedli jsme 4:2. Nadějné vedení jsme ale neudrželi a domácí brankami v 52. a 56. minutě vyrovnali. Oba týmy bojovaly o vitězství do posledních vteřin. Nejprve mohl 12 vteřin před koncem skórovat Karel Diviš, ale jeho střelu pokryl domácí brankář. V poslední vteřině pálil domácí útočník těsně vedle.

POZOR! Změna odjezdu 15.12.2012

14. prosince 2012 v 9:46 | mk |  Příští utkání (krajská soutěž,turnaje)
Zítřejší zápas ve Frýdlantu začíná již v 9:00 hod. Proto musíme vyrazit mnohem dříve než bylo původně plánováno - ODJEZD autobusu z Nymburka je posunut na 06:30 hod.

Kutná Hora - Střelci

12. prosince 2012 v 23:06 | PP
V úterý 18.12. 2012 od 17:45 hod hrajeme přátelák v Kutné Hoře. Doprava - auty - sraz 17:00 v KH
Kdo budete moct jet a vzít kluky ?
Dejte vědět v komentáři.

BUKAČ hockey kempy 2013

9. prosince 2012 v 15:45 | mk
Na http://www.bukachockey.cz/ byla tento týden uvolněna k rezervaci nabídka kempů hokejové školy Bukač na příští rok. Opět připomínám oblíbené víkendové tréninky v Letňanech. Pokud o přihlášení svého hocha uvažujete, tak neváhejte, kurzy bývají velmi rychle zaplněny.

7. prosince 2012 v 20:56 | mk
Z důvodu velké marodky v týmu musíme bohužel odvolat zítřejší zápas v Jablonci nad Nisou. O případném náhradním termínu sehrání plánovaného utkání budeme včas infomovat.

Pá 21.12. 15:30 - 16:45
So 22.12.2012 Turnaj doma - Sraz 7:00 - Benátky, Sparta, Hradec Králové, Nový Bydžov
St 26.12. 13:30 - 14:45
Čt 27.12. 15:00 - 16:15
So 29.12. Turnaj v Novém Bydžově - HC Stadion Nový Bydžov, TJ Stadion Nymburk, HC Roudnice nad Labem,
TJ LOKO Česká Třebová - první zápas hrajeme od 8:00 - Odjezd autobusu v 6:00 od ZS Nymburk