Listopad 2012

Česká Lípa - Střelci 4:4

30. listopadu 2012 v 16:04 | PP
Z dalšího zápasu žákovské ligy si odvážíme bod z České Lípy. V první třetině jsme se dvakrát ujali vedení, když se nám vyplatil důraz před brankou domácích a vyhráli ji 2:1. Do druhé třetiny jsme promíchali sestavu, což však očekávaný efekt nepřineslo. Naopak - prohráli jsme ji 0:2, zejména díky malému pohybu. Do třetí třetiny kluci naskočili s pokřikem "Za Kukyho!!!" Své odhodlání vyjádřili vyrovnávací brankou Davida Šimka, který se prosadil střelou od modré čáry. Ještě jednou nás do vedení dostal Tomáš Kos, který se v individuální akci prosadil vydařenou stahovačkou a následně překonal i domácího brankáře. O cenné vítězství nás připravil nedůraz před vlastní brankou, kdy jsme nechali soupeře nejméně třikrát dorážet a vyrovnat na konečných 4:4. V závěru jsme se o výsledek ještě museli bát, protože jsme nebruslili málo, ale vůbec.

Čtvrteční tréninkový speciál

28. listopadu 2012 v 10:56 | mk |  Tréninky
Ve čtvrtek, 29.11.2012, zaměříme trénink na silové bruslení, laterární pohyb a především probereme detailně techniku střelby v herních situacích. Můžete se těšit na Tomáše Kucharčíka a věřím, že se opět dozvíte a vyzkoušíte něco nového, vylepšíte techniku toho co už více či méně znáte, ale hlavně, že si to na ledě pořádně užijete.

Střelci - Mladá Boleslav 2:4

24. listopadu 2012 v 17:20 | PP
Dnes dopoledne jsme odehráli poslední domácí utkání LMŽ proti soupeři z města automobilů. Stejně jako v Boleslavi i doma jsme oddehráli vyrovnané utkání. Místy jsme soupeře přehrávali a vytvořili si slibné šance. Proměnit jsme ale dokázali pouze dvě a proto jsme prohráli.

Nešťastně skončil zápas pro autora jedné z našich branek Martina Koukala, který utrpěl zlomeninu stehenní kosti a ještě dnes , cca v 18 hodin se podrobí operaci. Martinovi držíme palce a přejeme brzké urzdravení aby mohl přidávat další góly.

Branky Nbk : Koukal, Diviš
Asistence : Papoušek, Koleček

Střelci - Kolín 2003 4:3

19. listopadu 2012 v 22:45 | PP
Ve čtvrtek 22.11.2012 od 17:00 hrajeme doma odvetu proti Kozlíkům z Kolína

Odvetu proti Kozlíkům jsme zvládli především díky střelecké pohotovosti hráčů Poděbrad, kteří nás pro toto utkání posílili a vstřelili všechny čtyři góly. Naopak při všech brankách hostů byl na ledě náš první útok. Nepíšu to zde poprvé, ale pokud nebudeme na ledě fungovat jako tým, budeme sólovat a bezhlavě narážet do obrany soupeřů, tak z nás naši fanoušci radost mít nebudou. Několikrát už jsme dokázali, že hokej hrát umíme, tak doufám, že to předvedeme i zítra v posledním domácí utkání základní časti proti borcům z Mladé Boleslavi

Střelci - Liberec 0:11

18. listopadu 2012 v 14:52 | PP
Dnes jsme sehráli dvě různá utkání během šedáti minut. V tom prvním jsme bruslili a trápili favorita z Liberce. V tom druhém jsme postávali, šetřili se nevím na co a přihlíželi jak nám soupeř sází jeden gól za druhým. Možná to bylo tím, že nám došly síly. Každopádně se potvrdilo, že pokud bruslíme dokážeme zlobit i takový tým jako jsou Tygříci z Liberce. Ve stoje neuhraje žádný tým nic!

Střelci - Poděbrady 9:2

18. listopadu 2012 v 14:44 | PP
V sobotu jsme sehráli na svém ledě dalí utkání žákovské ligy, tentokrát derby proti borcům z Poděbrad. I podruhé v sezoně jsme jsme dokázali našeho regionálního soupeře porazit a tentokrát i jasně pehrát díky kvalitnímu bruslení.

Branky Střelci: Kos 3, Mašín 2, Musil, Papoušek, Diviš, Kuzďas
Asistence : Diviš 2, Kos, Papoušek, Mašín

Termíny SKATEMILL prosinec 2012

16. listopadu 2012 v 20:24 | mk |  Tréninky
Protože se v listopadu nepodařil najít vhodný termín pro náš další trénink na trenažeru, rádi bychom se do Brna vypravili co nejdříve na začátku prosince. Tentokrát se nabízejí dva nedělní termíny:

2.12.2012 od 10:00 hod. je zde ovšem limitovaný časoprostor, tím pádem by nás mohlo jet max. šest

nebo

9.12.2012 od 13:30 hod. tady by se nás vešlo i víc .....

Vážní zájemci sdělte prosím obvyklým způsobem, který z termínů vám vyhovuje, pokud oba, uveďte oba. Podle počtu přihlášených pak definitivně potvrdíme jeden z nich.

Prosím o vyjádření v průběhu tohoto víkendu, abychom co nejdříve zrušili rezervaci druhého = nevybraného termínu.

Děkuji.

Stickhandling trenink s T.Kucharčíkem

14. listopadu 2012 v 11:31 | mk |  Tréninky
Připomínám, že zitřejší trenink (čtvrtek, 15.11.2012) zaměříme opět na techniku hole. Ti, kteří to s hokejem myslí opravdu vážně, by si jej tedy meměli nechat ujít.
Mistrovství v práci s holí je založeno především na drilu a do detailu zvládnuté technice jednotlivých dovedností.