Říjen 2012

Lomnice - Střelci 1:8

30. října 2012 v 12:56 | PP
Včera jsme vyrazili k dalšímu utkání LMŽ na stadion jednoznačně posledního celku soutěže. Od úvodního buly jsme soupeře disponujícího docela urostlými hráči jasně přehrávali. Útok střídal útok a domácí mohli děkovat pouze výtečnému brankáři, že na ukazateli skóre svítil bezbrankový stav. Půlminuty před koncem úvodní části se domácí nečekaně ujali vedení a o přestávce platil stav 1:0 pro domácí. Kluci dostali pokyn ještě více bruslit v útočném pásmu a trpělivě pokračovat v tlaku, který už domácí nemohli dlouho vydržet. To se v průběhu druhé třetiny potvrdilo, když nejprve Karel Diviš dorazil do branky střelu Přemka Papouška, potom Přemek zužitkoval přesnou přihrávku od Vojty Poláka a Tomáš Kos backhanddem prostřelil výborného domácího golmana. Po dvou třetinách to bylo 1:3. Ve třetí třetině jsme přidali dalších pět branek když se podařilo využít i jednu přesilovku a potestat tak nečistě hrající domácí. Ti se dostávali k půlící čáře až na výjimky pouze při buly po obdržené brance. Obětavým zákrokem se v této části blýskl Karel Toman, který dobruslil unikajícího soupeře a znemožnil mu ohrozit Kubu v naší bráně. Jak útočník Lomnice tak Karel poté narazili do mantinelu. Oba, ale nakonec vyvázli bez zranění a utkání dohráli.
Závěr - výsledek (pouze 1:8) neodpovídá průběhu a předvedené hře, se kterou byli tentokrát trenéři spokojeni a zvažují zařazení čtvrtečního pozápasového bonusu, který se osvědčil do standardní přípravy na každé utkání :-)

Branky Nbk : Diviš 4, Papoušek, Kos, Kuzďas, Polák

Střelci - Frýdlant

30. října 2012 v 12:51 | PP
V sobotu jsme sehráli psolední zápas první poloviny základní části Ligy mladších žáků proti celku z Frýdlantu. Průběh tohoto utkání byl velmi vyrovnaný a rozdíl ve skŕe byl vždy maximálně jednobrankový. První třetina vyšla lépe hostům, kteří ji vyhráli 2:1. Nejprve se hosté ujali vedení aby následně vyrovnal Vojta Duška po vyšachování obrany soupeře ranou do prázdné branky. Ještě do přestávky jsme ovšem znovu prohrávali. Nástup do druhé třetiny se vydařil a hned v první minutě jsme znovu vyrovnali. Soupeř šel ještě jednou do vedení, ale po dvou třetinách svítilo na ukazateli skóre 3:3. V poslední třetině jsme se poprvé ujali vedení my. Hosté z Frýdlantu dokázali také velmi rychle odpovědět. Na pátou trefu z hole Karla Diviše už odpověď nenašli. Jednalo se skutečně o velmi vyrovnanou hokejovou bitvu a za to, že ji kluci zvládli si zaslouží pochvalu.

Program na 44.týden

28. října 2012 v 22:00 | mk
Po 29.10.2012 17:00 - 18:15 Trénink, led, bruslařský speciál
Út 30.10.2012 15:30 - 16:45 Trénink, led
Čt 01.11.2012 17:00 - 18:15 Přípravné utkání, Nymburk - Kolín
Pá 02.11.2012 15:30 - 16:45 Trénink, led,

So 03.11.2012 10:30 - 12:30 Zápas HC Lomnice n. P. - TJ Nymburk, sraz a odjezd bude upřesněn

POZOR ZMĚNA

22. října 2012 v 19:38 | PP
Tréninky

Út 23.10. , Čt 25.10. a Pá 26.10 - začátek v 17:00

Střelci - Jablonec 1:6

21. října 2012 v 10:03 | PP
Včera jsme odehráli další utkání žákovské ligy a sérii porážek prodloužili už na čtyři zápasy v řadě. Výsledek hodně ovlivnili začátky prvních dvou třetin, kdy jsme pokaždé inkasovali hned při prvním střídání. Nevyvarovali jsme se opět chyb v obraně, po kterých chodil soupeř do brejků.

Přes jednoznačný výsledek dali kluci trenérům možnost je za určité pasáže zápasu pochválit.

Branka NBK : Kopecký

Střelci - Česká Lípa 2:6

21. října 2012 v 9:22 | PP
V minulém kole jsme na domácím ledě podlehli po velmi slabém výkonu České Lípě 2:6. Po bojovném výkonu v Mladé Boleslavi velké zklamání. Doufám, že kluci vědí proč běhali po zápase schody a že už si tento druh odměny za nasazení, snahu o plnění pokynů trenérů nikdy nevyslouží.
Vstup do utkání nám přitom vyšel nad očekávání. Ujali jsme se vedení 1:0 a do cca desáté minuty byli spíše lepším týmem. Poté jsme začali hrát příliš individualisticky a do konce první třetiny soupeř vyrovnal. ve druhé třetině jsme pokračovali ve stejném duchu a soupeř se ujal vedení 1:3. Poté co nás soupeř na dlouhé minuty zavřel v našem brankovišti si našitrenéři vzali Time out, stáhli hru na dvě pětky. Zlepšení to ovšem nepřineslo. Sice jsme snížili na 2:3, ale vzápjetí jsme inkasovali další dva slepené góly a bylo definitivně po zápase. V poslední třetině si už hosté zápas pohlídali a přidali ještě jednu branku.

10. října 2012 v 20:49 | mk
28.10.2012 vyrážíme na další trénink do Bauer HTC Brno. Po minulém velmi zdařilém nedělním odpoledni, věřím, že na dobrý záčátek navážeme a pokročíme rychle k ještě vyšším metám.....
Opět prosím zájemce o závazné potvrzení účasti na náš týmový email
stadion.nymburk2002(zavináč)seznam.cz
případně osobně na ZS a to do neděle 21.10.2012.

BK Mladá Boleslav - Střelci 7:5

8. října 2012 v 11:48 | PP
V sobotu jsme na ledě Mladé Boleslavi odehráli další a podle mě zatím nejleší zápas LMŽ. Kluci v něm předvedli velmi dobrý výkon, dobře bruslili, přihráli si, nenechali se zlomit nepříznivým vývojem skóre a do posledních vteřin bojovali o alespoň jeden bodík z ledu favorita.

Za to si po zápase vysloužili pochvalu a uznání trenérů. Myslím, že se utkání muselo líbit i našim fanouškům, byť jsme nakonec prohráli.

3. října 2012 v 15:55 | PP
Sraz před utkáním s Mladou Boleslaví : 6.10.2012 v 8:00 na ZS Nymburk, odjezd v 8:15