Září 2012

Liberec - Střelci 7:0

30. září 2012 v 20:38 | PP
Včera jsme se utkali ve třetím kole žákovské ligy s Bílými Tygry Liberec a utrpěli první porážku v soutěži. A nutno ihned dodat, že zcela zaslouženou. Domácí na nás vlétli a předvedli jak se hraje hokej přesných přihrávek, v plné rychlosti a s maximálním nasazením všech hráčů. V první třetině jsme se na útočné polovině příliš neohřáli a její výsledek 3:0 pro domácí se dá označit za milosrdný. Po první třetině proběla úprava ledu a burcování v kabině, které bohužel nezabralo a skóre během druhé části narostlo až na konečných 7:0. Naše největší šance měl Vojta Polák, tu největší, kdy se řítil sám na domácí branku, zastavila tyč.
Utkali jsme se s velmi kvalitním soupeřem a určitě dokážeme přijmout porážku. Musíme ovšem vidět od kluků maximální nasazení a koncentraci na zápas. A to včera k vidění bohužel nebylo.

Program na 40.týden

30. září 2012 v 18:19 | mk |  Tréninky
Po 01.10.2012 17:00 - 18:15 Trénink, led
Út 02.10.2012 15:30 - 16:45 Trénink, led
Čt 04.10.2012 17:00 - 18:15 Trénink, led, bruslařský speciál s Tomášem Kucharčíkem
Pá 05.10.2012 15:30 - 16:45 Trénink, led, technika bruslení

So 06.10.2012 10:00 - 12:00 Zápas BK Mladá Boleslav - TJ Nymburk, sraz a odjezd bude upřesněn

Poděbrady - Střelci 5:9

28. září 2012 v 15:21 | PP
Dnes jsme odehráli druhé soutěžní utkání Žákovské ligy. Jednalo se o derby proti týmu z Poděbrad a byť se hrálo na ZS v Nymburce, tak jsme do něj nastupovali jako hosté. Do zápasu jsme vlétli jako kometa a velmi brzy jsme vedli 4:0. Přesně jsme kombinovali a zakončovali pohledné akce. Předváděli jsme chytrou hru a mnohem urostlejší soupeř často nevěděl kam dřív skočit. O to nepochopitelnější byl další vývoj. Poděbrady po čtvrtém inkasovaném gólu poslaly do branky našeho kmenového hráče Lukáše Hořínka, kterému se dařilo dlouho držet čisté konto. My jsme přestali uplatňovat to co ná zdobilo na začátku, pouštěli jsme se do samstatných akcí, které neměly naději na úspěch, naslepo odpalovali puky nazdařbůh. Tím jsme dostali domácí do hry a ti toho využili až k vyrovnání skóre. Teprve na konci druhé třetiny se podařilo Karlovi Divišovi dorazit kotouč, který ležel po předchozím závaru u tyčky a strhnou vedení opět na naši stranu. Stejně jako v prvním kole nám pomohla přestávka na úpravu ledové plochy. Během ní trenéři klukům připomněli, že hokej je týmový sport, kde jeden bez druhého nezmůže nic, a při kterém je nutné odehrát celých šedesát minut v plném nasazení. Ve třetí třetině jsme nejprve dalšími třemi brankami vrátili Lukáše na střídačku. Domácím se podařilo ještě jednou snížit, ale poslední slovo patřilo nám a nakonec jsme vyhráli 9:5.

Je velmi pozitivní vidět, že kluci dokážou pobrat to co jim tenéři v šatně řeknou a přenést to na led. Start do soutěže se nám výsledkově storpocentně, ale určitě částečně i herně vydařil. Už zítra nás ovšem čeká první velmi kvalitní soupeř, kdy vyjíždíme do Liberce. Pevně věřím, že budu moct pokračovat ve stejně pozitivním duchu.

Branky Nbk : Diviš 4, Kos 4, Šimko

Liberec - Nymburk

27. září 2012 v 10:09 | PP |  Příští utkání (krajská soutěž,turnaje)
ODJEZD AUTOBUSU DO LIBERCE V SOBOTU 29.9.2012 VE 14:00 HOD. OD ZS NYMBURK

Program na 39.týden

23. září 2012 v 16:52 | mk |  Tréninky
Po 24.9. 17:00 - 18:15 trenink, led
Út 25.9. 15:30 - 16:45 trenink, led
Čt 27.9. 17:00 - 18:15 trenink, led
Pá 28.9. 11:15 Soutěžní zápas MŽ, Poděbrady - Nymburk, sraz na ZS Nymburk v 10:15
So 29.9. 16:30 Soutěžní zápas MŽ, Liberec - Nymburk,odjezd atobusu od ZS Nymburk ve 14:00
Ne 30.9. 12:00 - 14:00 SKATEMILL, Brno, pouze přihlášení, sraz a odjezd v 09:30 hod.

Střelci - Lomnice 15 : 1

22. září 2012 v 15:24 | PP |  Odehraná utkání
Dnes jsme odehráli první soutěžní utkání této sezony. Na svém ledě jsme přivítali tým z Lomnice nad Popelkou. Kluci nedali soupeři šanci a jasně zvítězili. Do zápasu naskočili nabuzení a první třetinu vyhráli 6:1. Ve druhé třetině si asi na chviličku mysleli, že to půjde samo. Došlo k menšímu poklesu koncentrace a nárůstu nepřesností, a chyb pramenících z nedůslednosti. Výsledkem bylo zastavení kanonády. Stav po dvou třetinách byl 8:1. Poté přišla přestávka na úpravu hrací plochy. V minulé sezoně to byl náš velký problém, kdy se kluci vraceli jakoby ospalí a ztráceli dobře rozehraná utkání. Ne tak dnes. Vzali si k srdci slova trenérů, která v kabině o pauze zazněla a ve třetí třetině přidali dalších sedm branek, když soupeře prakticky nepustili přez půlku. Doufám, že to Kuba neodstůně :-)

Celkově solidní výkon, na kterém se dá stavět, s řadou kominací a dobrých hokejových momentů.

Branky NBK : Kos 6, Polák 4, Duška 3, Diviš, Koleček
Asistence : Polák 2, Papoušek 2, Koukal, Koleček, Duška, Šimko, Toman, Kuzďas

Další zápasy:
Pátek 28.9.2012 od 11:15 Poděbrady na ZS v Nymburce
Sobota 29.9.2012 Liberec venku

Zahajujeme soutěž 2012/2013

21. září 2012 v 13:18 | mk |  Příští utkání (krajská soutěž,turnaje)
V sobotu, 22.9.2012 od 11:00 hod., sehrajeme naše první letošní soutěžní utkání proti týmu mladších žáků z HC Lomnice nad Popelkou.
Sraz hráčů na ZS Nymburk v 10:00 hod.

Střelci - Letci Letňany 1 : 8

16. září 2012 v 11:10 | PP
Po čtvrteční kanonádě přišla včera hokejová lekce od Letců. Soupeř přijel s vyrovnanými třemi lajnami a držet krok se nám dařilo pouze v první třetině. Poté nám začaly rychle ubývat síly a skóre narůstalo až na konečných 1:8. Skvělý zápas odchytal Kuba Pánek, který zlikvidoval spoustu dalších tutovek hostí. Klukům se v generálce na první mistrák nedala upřít snaha, ale kvalita byla jednoznačně na straně hostí.

Branka Nbk : Diviš

Střelci - Nový Bydžov 10:3

16. září 2012 v 10:54 | PP
Ve čtvrtek jsme sehráli třetí a zatím nejvydařenější přípravné utkání proti borcům z Nového Bydžova. Narozdíl od předchozích zápasů se nám dařilo proměňovat šance a minimalizovat počet chyb v obraně. Střelecky se blýskli Tomáš Kos a Matěj Koleček. Kluci si v rámci plánované rotace postů vyzkoušeli hru jinde než jsou zvyklí a poradili si s tím poměrně slušně. Mě osobně zaujal např výkon Vojty "Kuzdi" na beku nebo Matějě v útoku.

Branky Nbk : Kos 4, Koleček 3, Koukal, Kopecký, Papoušek

Trénink SKATEMILL Brno - září 2012

13. září 2012 v 20:18 | mk |  Tréninky
Na 30.9.2012 máme rezervován tréninkový termín v Bauer HTC Brno. Náplň tréninku bude obdobná jako vloni, tzn. předeším tvrdá dřina na bruslařském trenažéru, střelba a stickhandling na umělé ploše a určitě také dojde na rozvoj obratnosti, agility a stability. Prosím zájemce o závazné potvrzení účasti na náš nový týmový email

stadion.nymburk2002(zavináč)seznam.cz

případně osobně na ZS a to středy 19.9.2012. Poté musíme tréninkovému centru potvrdit konečný počet hráčů.

Program na 37.týden

9. září 2012 v 12:32 | mk |  Tréninky
Po 10.9. 17:00 - 18:15 TESTY - ZAHÁJENÍ SEZONY , ÚČAST HRÁČŮ NUTNÁ!!!
Út 11.9. 15:30 - 16:45
Čt 13.9. 17:00 - 18:15 Zápas Nový Bydžov
Pá 14.9. 15:30 - 16:45

SOBOTA 15.9. 12:45 - 14:00 Zápas doma - Letci Letňany, sraz v 11:45

Sraz - Benátky

7. září 2012 v 19:54 | PP
Sraz před utkáním proti Benátkám nad Jizerou v sobotu 8.9.2012 v 10:30 v kabině.

Výlet na utkání KHL

5. září 2012 v 21:10 | mk |  Příští utkání (krajská soutěž,turnaje)
V sobotu 8.9.2012 sehraje své druhé utkání v KHL na domácím ledě HC Lev Praha. Pro naše kluky (3. a 5. třída) máme přilíbeny / zarezervovány zvýhodněné vstupenky pro mládežnické týmy (promo akce HC Lev). Pokud tedy se vstupenkami vše dobře dopadne, v sobotu okolo 15:00 vyrazíme směrem k Holešovické aréně. Soupeřem hokejistů HC Lev Praha bude HC Spartak Moskva, začátek utkání je v 17:00.

Protože máme sobotu poměrně našlapanou - vlastní utkání, schůzka hráčů a rodičů, utkání KHL, je třeba počítat s větší svačinou, aby kluci neutrpěli újmu hladem.

Střelci - Nový Bydžov 4:2

4. září 2012 v 10:20 | PP
Ve čtvrtek 30.8. jsme odehráli další přípravné utkání opět proti týmu z Nového Bydžova a dočkali jsme se prvního vítězství v sezoně, byť už jsme podali i lepší výkon. Opět byli k vidění pozitivní záblesky v útoku, ikdyž v menší míře než v předchozích zápasech. Potvrdilo se také, že musíme intenzivně zapracovat na obranné hře. Věříme, že zlepšení bude vidět už v sobotním zápase proti borcům z Benátek.

Branky Nbk : Kos 2, Papoušek, Polák

Rodičovská schůzka

3. září 2012 v 14:16 | PP
V sobotu po domácím přátelském utkání proběhne schůchzka s hráči a následně s rodiči. Téma plány na příští sezónu, pravidla, příspěvky atd.