Od 16.00 hod Nbk - MB
Od 17.00 hod Chom - HK
18.00 hod vyhodnocení turnaje

Mezi jednotlivými zápasy úprava ledové plochy

- Hrací doba : 2x20 min hrubého času, podle pravidel LH, přestávky mezi třetinami jsou 2 min,v případě nerozhodného výsledku se započítává do tabulky každému mužstvu 1 bod(neprodlužuje se,ani nejsou nájezdy).Faulující hráč bude vždy vyloučen na 1 min.(nebude nájezd). Za vítězství obdrží mužstvo 2 body a za porážku 0 bodů.

4. místo turnaj Český Krumlov

27. března 2012 v 22:59 | kd |  Odehraná utkání
V jednom z nejhezčích míst a měst naší republiky se minulý víkend odehrál velmi kvalitní a vyrovnaný turnaj 8 týmů. Z možných sedmi soupeřů Střelci odehráli utkání proti pěti z nich, což nám umožnilo porovnat kvalitu ostatních mužstev z různých koutů naší republiky.
Úvodní duel se starými známými z Poděbrad kluci zvládli na jedničku. I za nepříznivého stavu 0:2 se nepoložili a utkání dovedli do vítězného konce 6:3.
Ve druhém zápase nastoupili kluci proti domácím Medvědům. Po celé dvě třetiny jsme byli domácím borcům vyrovnaným soupeřem. Ovšem chyby a vlastní nepozornost v poslední části hry nás stáli body.
Po tomto utkání následovala větší časová pauza do večerní bitvy o semifinále, kterou jsme vyplnili velmi pěknou a příjemnou procházkou přes historické centrum Č.Krumlova. Aspoň se kluci dobře prošli a mohli tak vidět krásu tohoto prosluněného města pyšnící se zámkem nad protékající Vltavou.
Bitvu o přímý postup do semifinále Střelci svedli proti výborně bruslícímu francouzskému týmu z DUNKERQ. Houževnatí "frantíci" nás pořádně prohnali. Výborné utkání ve svižném tempu zvládal soupeř po dvě třetiny lépe. Do té poslední šel soupeř s výhodou brankového rozdílu, kterou ovšem ihned po vhazování ztratil, a pak ještě jednou a znovu a znovu. Celkem 4x! se nám podařilo soupeře během dvou střídání totálně srazit na kolena a o postupujícím do nedělní skupiny o medaile bylo rozhodnuto. Brankáři nám byli velkou oporou a skandování: "Hoši D Ě K U J E M" bylo dlouho slyšet v našich uších Křičící
Kráááááásnááá sobota to byla, se vším všudy! Mrkající
Za to neděle Střelcům nevyšla. Utkání o finále s BŘECLAVÍ bylo opět v první třetině velmi vyrovnané, hrálo se nahoru-dolů, ale naše neproměněné tutovky byly záhy ve druhé části hry tvrdě potrestány čtyřmi po sobě jdoucími brankami Nevinný a brána do finále byla pro nás definitivně uzavřena....
Pojďme si pro BRONZ! , znělo šatnou před zápasem proti týmu ze SKUTEČE. Totální selhání a možná tíha z neúspěchu ihned od úvodní buly po celé tři čtvrtiny zápasu, zapříčinili pád Střelců na bramborovou pozici. Nic naplat nebyl ani usilovný nápor v posledních minutách hry, kdy jsme dokázali z 0:2 vyrovnat a vynutit si závěrečné nájezdy ve kterých byl šťastnější soupeř.... Plačící .
Přesto STŘELCI podali dobrý výkon, určitě herně nikterak výrazně nepropadli (zapomeňme na nedělní 4 třetiny ze šesti) a z Krumlova si odváží jistě pěkný zážitek!
o 3.místo
Nymburk - Skuteč 2 : 3 po s.n. (0:1,0:1,2:0)

• ÚT 27.3. od 15:30 - 16:45
  • ČT 29.3. od 15:30 - 16:45 přátelák s HC Nový Bydžov sraz v 14:45 hod.
  • 30.3. volno
  • SO 31.3. od 08:00 Turnaj v KOLÍNĚ pro nominované hráče

Sledujte prosíme denně pečlivě tréninkový plán na našich stránkách (v rubrice: tréninky), případně ofic.rozpis ledové plochy na: http://klub.nedhockey.cz/ke_stazeni.asp
Včas hlaste prosím své omluvenky. Děkujeme.
Všechna utkání hrajeme ve "velkém hokeji".

18. března 2012 v 20:40 | kd |  Odehraná utkání
Z nedělního turnaje v Benátkách přivezli Střelci bronzové medaile. Co zápas, to boj do posledních sekund o výsledek. Velice vyrovnaná utkání nabídla hokej se vším všudy. Hrálo se nahoru-dolu s řadou šancí u všech týmů. Samozřejmě ne vše bylo ideální. Rozhodně se zlepšila hra kluků směrem dopředu, kdy přechody přes pásma se dařilo překonávat přesnými nahrávkami. K úplnému úspěchu nám ovšem chyběla úspěšnější koncovka a větší klid i rozvaha v naší obranné třetině.

17. března 2012 v 18:49 | kd
Prosím za každého nomin. hráče zaplatit v Benátkách 200,- Kč startovné.
Díky
Karel

Turnaje v březnu : BENÁTKY n/JIZEROU, ČESKÝ KRUMLOV a KOLÍN

16. března 2012 v 10:59 | kd |  Příští utkání (krajská soutěž,turnaje)
  • neděle 18. březen BENÁTKY nad JIZEROU
- hráči ročníku 2002 a mladší (max 3 hráči nar.2001 navštěvující 4.třídu)

Kopecký J.Koleček M.Koukal M.Mašín M.
Papoušek P.Kos T.Diviš K.Duška V.Polák V.Toman K.

Začínáme od 8h zápas s domácími Banátkami
DOPRAVA: vlastní (vzájemná dohoda)
SRAZ: v 6:50h na zimním stadionu v Benátkách (případně cca v 6:30h na zimáku v NBK)
(Je možno se domluvit a upřesnit vše na dnešním pátečním treninku - především potvrdit účast a dopravu)

-
Nominace hráčů na nedělní turnaj v Benátkách bude oznámena na pátečním tréninku.

HTA kempy na nymburském ZS!

11. března 2012 v 12:27 | mk |  Tréninky

V průběhu května a června proběhnou na Zimním stadionu v Nymburce jednodenní tréninkové kempy - výuky, které organizuje Hockey talent academy (HTA). Protože je to ideální příležitost vyzkoušet si tak trochu "jiný" trénink, a zároveň se konfrontovat s obvykle velmi kvalitní úrovní zúčastněných hráčů, doporučuji si tento způsob výuky hokejových dovedností vyzkoušet na vlastní kůži.
Minimálně určitě stojí za to, alespoň některý z tréninků absolvovat v roli "pozorovatele" a procítit motivující atmosféru, kdy to na ledě organizačně šlape od první minuty až do konce, kdy pozornost a zájem hráčů je na nadstandardní úrovni, kdy se každý snaží na hranici svých aktuálních možností.

Pro zájemce přikládám i odkaz na stránky HTA http://www.hockeytalent.cz/, kde najdete rezervační systém na jednotlivé akce. Jak už to bývá u kvalitních produktů, kempy jsou obvykle velmi rychle obsazeny. Pokud vás tedy tato nabídka zaujala, s rezervací příliš neotálejte.

Skatemill v dubnu

11. března 2012 v 12:26 | mk |  Tréninky
Na duben máme již teď zarezervovaný termín tréninku na bruslařském trenažéru a to na sobotu 14.4.2012. Je to hlavně proto, že v termínu 12. - 24.4.2012 probíhá v ČR mistrovství světa v ledním hokeji hráčů do 18-ti let. Protože právě Brno hostí skupinu, ve které hrají kromě domácích hráčů také týmy Kanady, USA a Finska, nebude určitě na škodu spojit příjemné s užitečným a po vlastním poctivém tréninku se zajít inspirovat "jak to má vypadat" k o něco starším kolegům.

Tentokrát by to tedy byl celodenní výlet který začne od 9:00 tréninkem v CCM HTC, pak by následoval přesun do KAJOT Areny, kde od 14:00 sehrají naši hráči duel s týmem USA a od 18:00 pak Kanada s Finskem.

Pro bližší informace o MS 18 můžete navštívit oficiální stránky mistrovství http://www.u18wc2012.cz/. Vstupenky budou pravděpodobně k mání i v den zápasu přímo na stadionu, ale pro zájemce doporučuji koupit si je přes portál Ticketpro (potřebné instrukce najdete rovněž na oficiálních stránkách mistrovství). Cena za dvojzápas ve skupině je 150,-Kč.

Samozřejmě rozhodnutí, zda zajdete i na odpolední hokej nebo po skončení tréninku odjedete domů, je zcela na vás. Abychom však dokázali naplánovat dopravu pro každého optimálně, přidejte tentokrát ke své přihlášce i informaci, zda plánujete zůstat v Brně i na "zápasovou" část výletu.

Informace pro absolventy prvních lekcích na skatemillu - video sekvence z tréninků jsem roztřídil, takže kdo má zájem, můžu každému nahrát individuální záznamy jeho výkonů. Kromě toho, že je to příležitost podívat se otevřeně "pravdě do očí", je (a troufnu si tvrdit, že u všech) patrný pokrok v technice mezi prvním a druhým tréninkem.