Srpen 2011

Nymburský deník

27. srpna 2011 v 15:02 | kd
Dnes v sobotu 27.srpna vyšel v nymburském deníku článek o našich Střelcích na soustředění. Tak huráá do trafiky Mrkající

Kdo nekoupil a nečetl článek v Nymbursku může se podívat do galerie

Závěr soustředění

6. srpna 2011 v 23:20 | kd
Poslední den si Střelci zahráli pořádně hokej, něco se ještě potrénovalo (přechod do útoku, střelba, naznačení, stepy). Počasí bylo přesně takové jako nás provázelo celé soustředění. Nevinný Slunce-mraky-déšť, přesto teplo. Večer jsme pro kluky připravili jakožto každý rok BOJOVKU - příště přitvrdíme Překvapený ! Kuky s Pepínem prokázali dostatek odvahy tím, že šli každý sám, za což byli odměněni diplomem za statečnost. Poslední noc byla opět bezproblémová. Mrkající
Ráno se hráči po snídani sbalili a čekali na příjezd svých (pra)rodičů. Líbající Ve zdraví se všichni vracíme domů!
Letošní soustředění které prokázalo u kluků samostatnost, výdrž, odloučení od domova (rodičů), týmový duch, jistě samotným hráčům prospělo a do následující sezony bude přínosem pro většinu z nich.
Tímto bych rád poděkoval všem zúčastěným hráčům, trenérům a celému realiz.týmu za perfektně odvedenou práci!

Pátý den

4. srpna 2011 v 21:27 | kd
Předposlední den našeho soustředění probíhal opět dvoufázově. Dopolední strečink, agilita, obratnost apod. Odpolední čas byl věnován k zdokonalení střelby jak tahem tak i golfem, nechyběly nahrávky, herní činnost + utkání, které skončilo remízou 5:5.
Střelci si dnešní podvečer zahráli šipkovanou, snad se jim to líbilo.
PS: obligátně s potěšením hlásím plný počet účastníků zájezdu Usmívající se , menší oděrky, štípance se nepočítají.
...........Heduš (paní Dušková), Miloš Tě moooc pozdravuje, má se tu dobře a vrátí se Ti až s dalším turnusem aerobiček Nevinný
Č a u e s !

V sobotu sraz k odjezdu na TERMITU v 9.30 hod.! Tak přijeďte včas. Díky

Čtvrtý den

3. srpna 2011 v 19:51 | kd
Zdravíme z prosluněného Máchova kraje! Dnešní den byl opravdu plný slunečních paprsků. Dopolední trénink byl zaměřen na posilování nohou, stínování protihráče, agilitu, práci s holí a střelbu. Po obědě jsme dnes místo poledního klidu nahnali (dobrovolně) zchladit všechny kluky do bazénu.
Odpolední trénink probíhal na umělé ploše s cílem naučit kluky nahrávky, pracovat s pukem (dribling), dále naznačení pohybu s následným protipohybem + nechyběla střelba z různých pozic. Střelci si dnes zahráli i hokej proti sobě, nasazení a chuť hrát byla k vidění u mnoha z nich. Před večeří naskákali opět všichni do bazénu a bylo to příjemné osvěžení pro všechny.
Po špagetách jsme si společně zahráli s klukama střídavě nohejbal a opět jsme je naházeli do bazénu - kupodivu vyplavali všichni Překvapený . Nyní jsme venku, hrajeme různé hry, přičemž probíhá příprava na večerní opékání buřtíků. Mňaam, už za nimi letíím, fotky budou později večer, díky za pochopení! S vyplazeným jazykem
PS: Střelce chladíme, pomáháme jim v nesnázích, přičemž si držíme stále pevné zdraví a úsměvy na tvářích Smějící se
N a z d á r !

Třetí den

2. srpna 2011 v 20:18 | kd, pz
Dnešní den jsme pojali relaxačně-v uvolněném duchu, tak jako vždy na soustředění při třetím dni. Zvolili jsme výstup na 6 kilometrů vzdálený Bezděz. Cesta borovým lesem ubíhala docela rychle, závěrečné stoupání z podhradí stálo opravdu za to S vyplazeným jazykem . Počasí nám dnes přálo, konečně svítilo sluníčko a bylo teplo. Výlet se vydařil, výhled ze zříceniny hradu byl opravdu krásný a kluci se mohli pokochat pohledem na vzdálenou horu ŘÍP, JEŠTĚD či MÁCHOVO JEZERO. Cestou jsme měli samozřejmě i pár přestávek na občerstvení.
Po příchodu na ubytovnu všichni kluci s velkou radostí a chutí naskákali do bazénu, lezli po provazové pyramidě a také do jednoho zdolali lezeckou stěnu. Po večeři si zahráli v klubovně nové spol.hry a soutěže. Dnešní den byl pro Střelce jistě zábavný. Za chvíli jdeme do sprch....a pak večerka.
PS: Opět s radostí píši, že všichni jsme bez újmy na zdraví (menší oděrky nepočítám), klukům se daří dobře.
A H O J Usmívající se

Druhý den

1. srpna 2011 v 20:30 | kd, pz
Dnešní den jsme se věnovali střelbě, zakončením, nahrávkám, kličkám a vyhraným buly. Prvně jsme zkusili umělou tréninkovou plochu. Nechybělo posilování, společné hry a i kapka zábavy. Trošku to tu komplikoval mírný deštík, přesto se nám podařilo splnit dnešní tréninkový plán. Nyní nám začíná modrat obloha, takže to vypadá na první sluneční paprsky, zřejmě ty, které nám poslala LUCKA Mrkající , děkujeme! Dnes začal probíhat turnaj minihokeje (na té dřevěné bedýnce s otvory) a zápasy kluků jsou velmi vyrovnané.
Zítra máme celodenní výšlap na Bezděz. Střelci jsou už natěšení-my ostatně také.
Všichni jsou zdravotně v pořádku, kluci spolu vychází dobře a vcelku se chovají i slušně.

PS: po otevření složky v galerii "Doksy 2011" se můžete každý den aktuálně mrknout na pár foteček našich chlapců Úžasný
Zdravíme vás všechny, za 15 min. máme večerku.
¨ Dobrou noc ......