Zlatí Střelci !

3. dubna 2011 v 19:03 | kd |  Odehraná utkání
Na velmi vyrovnaném turnaji v Chrudimi obsadili naši Střelci 1.místo ! Sedm statečných vybojovalo zlato vlastní vůlí, houževnatostí, disciplinovaností a v neposlední řadě i svou hokejovou zručností. Nepoložila nás ani přísná kontrola registr.průkazů, ani potupná výměna dresů na ledové ploše před utkáním s domácími či přísný metr rozhodčích. Ve čtyřech zápasech jsme inkasovali pouhých 5 branek a naproti tomu soupeřům jich nadělili 20. Všichni do jednoho vlítli na led s jediným cílem: vyhrát vše! Zuby ne zuby (Karel o jeden přišel). S pomocí famozně chytajícího Kuby Pánka se nám to podařilo.
Úvodní utkání proti Náchodu a následující proti Chrudimi vypadá dle konečného stavu na jasnou záležitost, ale opak je pravdou. Po prvních třetinách svítilo na světelné tabuli 0:0 . Naštěstí se nám vždy podařilo vsítit jako prvnímu branku a přiklonit si štěstěnu na svou stranu a už se jí nepustit. Zato třetí utkání proti Hradci bylo učebnicové z obou stran. Nahoru-dolu, fyzicky se hrál opravdu velmi náročný hokej plný soubojů se šancemi pro oba týmy. Výborní brankáři se zasloužili o to, že výhra pro nás byla těsná, leč zasloužená.
Finálový zápas proti domácí Chrudimi byl opravdu nervák.... Skore jako na houpačce. Nakonec nervydrásající nájezdy. Pak výbuch emocí a radosti. VÍTĚZTVÍ !!!!
Hoši, děkujeme !
-
Nymburk - Náchod 9 : 1
branky: 5x Koleček, 3x Kos, 1x Kuzďas
asistence: 3x Kos, 2x Koleček, 2x Kopecký, 1x Diviš
brankář Pánek : 44/1
-
Nymburk - Chrudim 7 : 1
branky: 3x Koleček, 2x Kos, 1x Kuzďas, 1x Diviš
asistence: 2x Duška, 1x Kos, 1x Koleček, 1x Diviš
brankář Pánek : 21/1
-
Nymburk - Hradec Králové 2 : 1
branky: 1x Kos, 1x Diviš
asistence: 1x Koleček, 1x Duška
brankář Pánek : 25/1
-
FINÁLE
Nymburk - Chrudim 2 : 2 (4 : 3 po SN)
branky: 3x Duška 1x Diviš
asistence: 2x Diviš
brankář Pánek : 36/2


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pančus | 3. dubna 2011 v 19:54 | Reagovat

Karle přesně tak neskutečný hokej plný bojovnosti a odhodlání bolesti a nakonec nádherná výhra našich borců myslím si že po vítězných nájezdech nám tam nejednomu ukápla slza radosti a hlavně radosti z kluků kteří přijeli jako autsajdři vezli domů zlato a to zasloužené hoši děkujem a děkujem i trenérům :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama