Duben 2011

TJ Stadion NYMBURK - nový výbor a členství v klubu

19. dubna 2011 v 20:10 | kd,jk
V minulých dnech se konala členská schůze TJ Stadion Nymburk. Na této schůzi byli zvoleni noví členové výboru. Nový výbor se skládá z těchto členů: Krejčík Martin, Král Lukáš, Bičiště Pavel, Kos Jiří a Turinský Martin. Z těchto členů výboru bude zvolen i nový předseda.
Prosíme rodiče hráčů, jejich babičky, dědečky či jiné příbuzné ale i známé, aby se dobrovolně kdokoliv z nich stal členem občanského sdružení TJ Stadion Nymburk. Výše členského příspěvku činí 500,- Kč na rok za člena. Členstvím vzniká nárok na práva účastnit se schůzí výboru, nahlédnutí do hospodaření klubu a jeho účelného vynakládání se svěřeným majetkem a financemi. Samozřejmostí bude právo na vzájemnou otevřenou komunikaci mezi výborem a těmito členy.
Kdo má zájem stát se členem TJ Stadion Nymburk, nechť se přihlásí u příslušného vedoucího mužstva nebo trenéra.
Předem děkujeme za Vaši přízeň a pevně věříme, že nás všechny čekají v novém kabátě světlé zítřky a čerstvý vzduch!
PS: V příloze "přidat komentář" se můžete neoficiálně přihlásit do členství.

Zlatí Střelci !

3. dubna 2011 v 19:03 | kd |  Odehraná utkání
Na velmi vyrovnaném turnaji v Chrudimi obsadili naši Střelci 1.místo ! Sedm statečných vybojovalo zlato vlastní vůlí, houževnatostí, disciplinovaností a v neposlední řadě i svou hokejovou zručností. Nepoložila nás ani přísná kontrola registr.průkazů, ani potupná výměna dresů na ledové ploše před utkáním s domácími či přísný metr rozhodčích. Ve čtyřech zápasech jsme inkasovali pouhých 5 branek a naproti tomu soupeřům jich nadělili 20. Všichni do jednoho vlítli na led s jediným cílem: vyhrát vše! Zuby ne zuby (Karel o jeden přišel). S pomocí famozně chytajícího Kuby Pánka se nám to podařilo.
Úvodní utkání proti Náchodu a následující proti Chrudimi vypadá dle konečného stavu na jasnou záležitost, ale opak je pravdou. Po prvních třetinách svítilo na světelné tabuli 0:0 . Naštěstí se nám vždy podařilo vsítit jako prvnímu branku a přiklonit si štěstěnu na svou stranu a už se jí nepustit. Zato třetí utkání proti Hradci bylo učebnicové z obou stran. Nahoru-dolu, fyzicky se hrál opravdu velmi náročný hokej plný soubojů se šancemi pro oba týmy. Výborní brankáři se zasloužili o to, že výhra pro nás byla těsná, leč zasloužená.
Finálový zápas proti domácí Chrudimi byl opravdu nervák.... Skore jako na houpačce. Nakonec nervydrásající nájezdy. Pak výbuch emocí a radosti. VÍTĚZTVÍ !!!!
Hoši, děkujeme !
-
Nymburk - Náchod 9 : 1
branky: 5x Koleček, 3x Kos, 1x Kuzďas
asistence: 3x Kos, 2x Koleček, 2x Kopecký, 1x Diviš
brankář Pánek : 44/1
-
Nymburk - Chrudim 7 : 1
branky: 3x Koleček, 2x Kos, 1x Kuzďas, 1x Diviš
asistence: 2x Duška, 1x Kos, 1x Koleček, 1x Diviš
brankář Pánek : 21/1
-
Nymburk - Hradec Králové 2 : 1
branky: 1x Kos, 1x Diviš
asistence: 1x Koleček, 1x Duška
brankář Pánek : 25/1
-
FINÁLE
Nymburk - Chrudim 2 : 2 (4 : 3 po SN)
branky: 3x Duška 1x Diviš
asistence: 2x Diviš
brankář Pánek : 36/2