Září 2010

1.mistrovské utkání v sezoně 2010/11 !

30. září 2010 v 17:33 | kd, jk
Odjezd autobusem v neděli dne 3.10.2010 do Jablonce nad Nisou. Sraz je u ZS v Nymburce v 11:30 hodin. Začátek utkání je ve 14:30 hodin.
PS: tipni si výsledek v naší anketě !

Poděkování za sponzorský dar paní Tomanové.

27. září 2010 v 20:28 | Střelci |  SPONZOŘI
 Tým Střelců velice děkuje Ivě Tomanové za nákup pěkných zimních bund ! :-))

Poděkování patří i Rosťovi Pánkovi za zprostředkování log a znaků týmu! ,-)

ČERVENÍ vs. BÍLÍ

20. září 2010 v 16:16 | kd, jk
V neděli 26.září od 9:30 hod.(ZS Nymburk) sehrají proti sobě přátelské-cvičné utkání ČERVENÍ Střelci proti BÍLÍ Střelci. Hrát se bude systémem 3+1. (2 týmy) .

Nymburk - HC Letci Letňany 1 : 8

12. září 2010 v 21:48 | kd |  Odehraná utkání
NYMBURK - Letci Letňany 1 : 8 (0:5,1:2,0:1)
branky: 1x Koleček
asistence: -
brankář Pánek : 51/8
střely na branku: 11

Zahajovací přátelský zápas nové sezony vyzněl pro nás velkou blamáží :-(( . Kluci si vyslechli v kabině své a nemá cenu se v tom dál babrat. Udělali jsme společně za tímto zápasem velkou tlustou čáru a věříme, že se brzy sehrajeme v novém systému a to špatné bude co nejdříve zapomenuto! V dalším utkání to můžeme dokázat proti Kolínu!!!!

Přáteláček s Kolínem - doma

4. září 2010 v 17:50 | kd, jk |  Odehraná utkání
ČERVENÍ - KOLÍN  4:7  (g: 2x Koleček, 1x Kuzďas, 1x Kos)
BÍLÍ        - KOLÍN  2:12 (g:1x Mitráš, 1x Diviš)

Pánek: 25/7

Zlatí hoši

3. září 2010 v 23:43 | kd
Zdravím tatínky a maminky našich Střelců. Mrkněte (pro ty, kteří ještě neviděli) na níže vsunutý odkaz. Jedná se o pořad tv Nova, který je pro naše kluky aktuální i ročníkově.  Z uvedených diskuzí na netu je cítit pohoršenost některých lidí nad tímto uvedeným pořadem. Já osobně na přístupu slávistického trenéra nevidím nic špatného či zlého. Každý si můžete udělat svůj obrázek. Snad  jen to s tou nevraživostí vůči ostatním klubům (konkr. Spartě) je od jednoho "tatínka" přehnané   . Proč zrovna Sparta, viď Josefe?
Odkaz převzatý z diskuze.....:


Čumpelík je správný trenér mládeže !
Pane Bukač trenér musí s těmi kluky umět především žít a brát je jako vlastní kluky. Hokej není škola a trenér musí zvyknou kluky na to, že hokejový zápas je hra o vítězství, kdy je potřeba rychle reagovat a uplatnit vše co je naučil. Musí jim umět vynadat za chyby a pochválit za správnou hru. Někdy u toho ulítne tvrdé slovo. Je to jako vynadání od táty! Jak bylo vidět, nic demotivujícího.
Mnohem důležitější je, starat se o kluky po celý rok. Organizovat letní soustředění a další akce, které rozvíjejí nejen sportovní schopnosti, ale i duševní rozvoj a poznávaní nových věcí. Že to trenér Čumpelík s klukama umí, bylo vidět právě v tom posledním díle při zájezdu do Německa. Kluci potvrdili, že to není pouze přísný trenér, ale rovněž jejich kamarád !
Takže pane Bukač, s těmi našimi trenéry, to vůbec není špatné !!!
Trenér se nemůže hodnotit podle několika nadávek, ale celkově. Jak umí kluky naučit hokejově bruslit, jak je umí naučit základy hokeje, jak je umí motivovat a jak se umí o ně starat. Možná, že to chce trochu upravit komunikaci, ale trenér Čumpelík si s těmi kluky navzájem tyká, jako jejich kamarád a to je jedna z jeho předností. Patří mezi ně!
Že je dnes hokej pouze pro ty bohatší, v tom máte pane Bukač naprostou pravdu ! Spousta šikovných kluků se k hokeji nedostane. Jejich rodiče na to nemají peníze, ani čas. Přesto si ti bohatší zaslouží uznání, že místo zábavy, utrácejí svoje peníze i čas za sport a nutí svoje ratolesti sportovat.
Co se týká trenéra Růžičky,
tak máte taky pravdu. Je to profesionál, který se stará o profesionální hokej na nejvyšší úrovni a především o byznys. Pro sebe i pro své kamarády. To je taky hlavní důvod, proč vyhazuje trenéra Čumpelíka ze Slavie.
Potřebuje uvolnit obchod na Slavii pro kamarády a zlikvidovat soukromou hokejovou agenturu trenéra Čumpelíka, " Trenink4you.cz", kde má trenér Čumpelík přihlášeno přes 500 hráčů hokeje, tedy skoro jako celá Slávie dohromady.
Růžička se již osobně zapojil do nové konkurenční skupiny" Czechlions.eu", která chce přetáhnout hráče trenéru Čumpelíkovi a proto znemožňuje treninky hokejové agentury, "Trenink4you", trenéra Čumpelíka na Slavii ! Místo spolupráce, výhazov ! Konkurence se musí zlikvidovat, pokud na to máte páky!
Tady ve skutečnosti vůbec nejde o hokej a malé hokejisty, ale především o obyčejný byznys !!!
Pane Bukač, přeji hodně zdraví a spokojenosti. Ve vašich slovech bylo hodně pravdy.