Únor 2010

Chceš být hokejový rozhodčí?

23. února 2010 v 20:33 | kd
Komise rozhodčích středočeského KSLH pořádá ve dnech 9. - 11. dubna 2010 školení rozhodčích 3. a 2. třídy.
Školení se koná v areálu zimního stadionu v Nymburce. Jeho součástí je seznámení s pravidly ledního hokeje, pohyb rozhodčích na ledě, testy z fyzické zdatnosti, bruslení a pravidel.
Pro bližší informace kontaktujte pana:
Karla Červinku - karelcervinka@quick.cz
Michala Tasche - taschm@seznam.cz

Turnaj - Liberec -stravování

22. února 2010 v 19:59 | kd
Prosím všechny hráče i rodiče, aby do středy nahlásili (pod tento článek vložte komentář se svým jménem atd.) počet a druh obědů o které máte případný (dobrovolný) zájem. Objednávka bude potom závazná. Podrobnosti o stravování na libereckém turnaji si přečtěte v propozicích tohoto turnaje.

----------------------------------------------------------------
NYMBURK - PODĚBRADY 10 : 1 (5:0, 4:1, 1:0)

20. února 2010 v 18:58 | kd
Je to tam! Střelcům se podařilo obhájit minulé turnajové vítěztví. Vyhráli všechna čtyři utkání a potvrdili tím skvělou formu z posledních odehraných utkání. Zlato je čisté bez poskvrn!

Zahajovací střetnutí proti Lvům ze Slaného mělo jasný průběh utkání a o našem vítěztví nebylo pochyb. Jediný gol Lvů padl z trestného střílení v poslední sekundě hry . (čtyři s.n. v utkání se jely na Kubu, za což jsme naše hráče pokárali).

Ve druhém střetnutí s odvěkým rivalem z Poděbrad nám bylo jasné, že v tomto utkání se bude lámat chleba a o úspěchu či neúspěchu v turnaji rozhodne právě tento zápas s domácím týmem. Ihned po úvodní vhozené a vyhrané buly jsme se ujali maxibleskového vedení, které Střelce nakoplo do dalšího drtivého náporu, ve kterém jsme dokázali vyhrát 1.třetinu jednoznačně a zároveň překvapivě vysoko 5:0 ! Ve druhé části utkání jsme skore ještě navýšili o další 4 branky a v poslední třetině jsme už o vítěztví neměli pochyb. Jediná branka domácích padla opět až z trestného střílení....

Duel s posilněnou Příbramí měl být pro nás jasnou záležitostí (teoretickou), ale tento celek byl pro nás nečekaným oříškem, který se nám dlouho nepodařilo rozlousknout. Po první části hry jsme prohrávali 0:1. Naštěstí ve druhé části se nám podařilo rychle po sobě vstřelenýma brankama utkání otočit na 2:1 a v poslední části výhru a herní převahu nad soupeřem zpečetit.
Tímto jsme měli zlato už jisté (ani jeden Střelec o tom ale nevěděl ), přesto naším cílem vždy bylo-je a vždy bude hrát naplno s důrazem na vítěztví bez ohledu na výsledky jiných mužstev.
Proto jsme do posledního turnajového utkání šli s cílem zvítězit nad Benešovem. Soupeř je to kvalitní, silný a svádíme s ním pokaždé vyrovnané boje. I tentokrát jsme vlastní laxností, ale i únavou z předešlých zápasů prohrávali po 1. třetině 0:2 . Ve druhé třetině jsme se trošku vzpamatovali a dokázali aspoň vsítit jednu branku. Přesto nic nebylo jisté a kluky jsme museli na střídačce vyhecovat do posledních 15ti minut . V nich se ukázala obrovská vnitřní síla tohoto týmu a rovných 5 zásahů do soupeřovi svatyně rázem otočilo výsledek celého utkání a zároveň pozlatilo ryzím zlatem naše hrudě!

Kubo, díky! STŘELCE si opět podržel !!!!

Střelcům gratulujeme k zaslouženému prvenství !

Turnaj v Liberci 13.3.2010

19. února 2010 v 0:02 | JK
Aktualizováno 9.3.2010 (původní verze z 19.2.2010)

Turnaj v Nymburce 27.3.2010

18. února 2010 v 23:10 | JK

Účastní se 8 týmů : Benátky-Kladno-Liberec-Nový Bydžov-Pardubice-Slavia-Kralupy-Nymburk

střely na branku: 24
NYMBURK - PODĚBRADY 5 : 4 (2:2, 0:2, 3:0)

14. února 2010 v 12:21 | kd, jk

Je to doma !!!! Dočkali jsme se. Zlatí hoši si po měsících poctivé práce a dřiny odvážejí z Benešova 1. místo !!!!

Bojovní Střelci dokázali porazit všechny čtyři soupeře a nenechat si nejcenější kov vyfouknout rozdílem branek jako při minulém turnaji. Byly to nervy, emoce a napětí by se daly krájet....

Úvodní utkání s Příbramí se odehrávalo prakticky jen na polovině soupeře. Šancí měli Střelci habaděj, trefit do branky se dokázali pouze 5x. Jediný inkasovaný gól jsme dostali z trestného střílení. Ovšem celek z Příbrami má zcela evidentně nejmenší a nejmladší hokejisty ze všech týmů naší skupiny.

Po hodinové pauze jsme nastoupili proti Lvům ze Slaného. Výsledek 7:2 vypadá vcelku jako jasný, přesto soupeř kousal a bylo třeba nebezpečného Lva zkrotit. Stalo se a Lev pod střeleckou palbou důstojně padl.

Do třetího utkání jsme nastoupili s odvěkým rivalem z Poděbrad s odhodláním dát do zápasu vše, utkání vyhrát a tím pádem si to následně rozdat z Benešovem o zlato. Utkání s Poděbrady bylo napínané od začátku až do konce. Byla to opravdová bitva se vším všudy. Soupeř neustále vedl a do poslední třetiny šel s náskokem 4:2. Nervozita a napětí se stupňovala. Střelce tento zápas bolel a stál je neuvěřitelně mnoho sil. Hrálo se nahoru a dolu, šance měly oba týmy. Střelci vlítli na led s mušketýrským slibem "Bojovat jeden za všechny, všichni za jednoho"! Poděbradským hokejistům jsme ukázali, jak se hraje srdcem, co je důraz a větší vůle po vítězství. Zaslouženě jsme napjaté utkání vyhráli 5 - 4 a cesta ke zlatu se nám výrazně přiblížila.

Poslední bitva o zlaté medaile byla jasně dána. Kdo vyhraje, bere vše. Benešovu stačila při lepším skóre i remíza. Nám ne. Bohužel jsme propásli začátek a zase jsme museli dotahovat dvoubrankový náskok soupeře. Naštěstí se nám brankově vydařila druhá třetina, ve které jsme dokázali vsítit 3 branky a utkání otočit v náš prospěch. Posledních 15 minut Střelci padli do totálního útlumu, chyběly už síly, po ledě už nebruslili, spíš jen chodili, o hůl se jen opírali a Benešov do nás neskutečně bušil. Naštěstí Kuba celý tým podržel, svými čarovnými zákroky už nedovolil nikomu náš sen vzít a naopak ZLATÝ sen proměnil ve skutečnost. Bravo všem našim klukům!
Poděkování patří i rodičům - fanouškům za vytvoření domácího prostředí s fantastickou atmosférou. Byli jste slyšet a u ledu nás to všechny povzbuzovalo.
Byla to zlatá sobota!
Hoši děkujeme za předvedený bojovný výkon a blahopřejeme vám k úspěchu !
Váš trenér s vedoucím mužstva.

Bílý dres č.22

12. února 2010 v 17:07 | kd
Upozornění : pokud někdo postrádá bílý dres č.22 , tak nemusí dále hledat - mají ho u sebe Tomanovi a berou ho do Benešova s sebou. Na zítřek se dobře vyspěte a naberte co nejvíce síly a energie! Víte pro co tam jedeméééé !!!!

Letní soustředění 2010

8. února 2010 v 22:56 | kd, jk
Střelci !

Od 31.7.2010 - do 7.8.2010 (hádej, kdo má v tyto dny narozky ) se koná letní soustředění v Olešnici. Takže si prázdniny naplánujte před tímto termínem. Účast povinná i pro dědu Kolečka!!
Každý hráč pouze s jedním doprovodem rodiče (taťky nejlépe ). Pouze ve vyjímečném případě může místo otce, býti doprovodem matka.

Chlapi sobě !

Nymburk - Poděbrady 13 : 8

7. února 2010 v 15:38 | kd, jk |  Odehraná utkání
NYMBURK - Poděbrady 13 : 8 (5:1, 2:3, 4:4, 2:0)
branky: 4x Koleček, 4x Diviš, 2x Kopecký, 2x Kuzďas, 1x Kos
asistence: 3x Diviš, 2x Kopecký, 2x Kos, 2x Kuzďas, 1x Zábraha, 1x Duška
brankář Pánek : _

Dnešní nedělní utkání proti známému soupeři jsme odehráli systémem 3+1 . Tento systém tří hráčů v poli a brankáře budou Střelci hrát v nadcházející sezoně na turnajích minihokeje 3.tříd. Bylo to naše druhé (předtím s Kolínem) takovéto utkání a opět se nám podařilo zvítězit. Hrálo se ve svižném tempu nahoru-dolu. Šancí bylo mnoho na obou stranách. Kuba Brodeur si určitě pořádně zachytal a při jednom zákroku, kdy už ležel bokem na ledě, reflexivně natáhl lapačku a bravurně do ní zachytil puk mířící do odkryté branky. Jinak naši hráči hráli obětavě, bojovně a konečně i s otevřenýma očima. Zápas byl i přes naše stálé vedení vyrovnaný a zajímavý až do konce. Super zkušenost pro všechny. Za týden v Benešově máme o co bojovat! Takže Střelci, pevné zdraví a v sobotu huráááá na TO !

Poděkování patří třem našim hráčům (viz.níže), kteří pomohli k vítěztví nymburské přípravky nad přípravkou poděbradskou 8:0 . Gratulujeme!

Dále děkujeme panu rozhodčímu Pánkovi, časoměřiči Kopeckému a dalším taťkům při přípravě ledové plochy.