Leden 2010

Nymburk - HC Kobra PRAHA 20 : 1

24. ledna 2010 v 15:59 | kd, jk |  Odehraná utkání
NYMBURK - HC KOBRA Praha 20 : 1 (4:0, 6:1, 4:0, 6:0)
branky: 8x Koleček, 4x Kos, 4x Mitráš, 3x Kuzďas, 1x Kopecký
asistence: 4x Toman, 3x Kos, 2x Koleček, 2x Koukal, 1x Duška
brankář Pánek : 14/1
střely na branku: 42
---------------------------------------------------------------

V tomto utkání přestříleli naši Střelci jednoznačně Kobřata obrovským rozdílem. Kluci hráli do jednoho přesně to, co se po nich vyžaduje. Byla k vidění spousta pěkných akcí - nahrávek. Koleček vsítil parádních 8 branek a Toman lítal po křídle jako raketa. Hráči se na ledě viděli a bylo to znát. Kuba nám v brance skoro zamrzl . Soupeř našeho brankáře moc neprověřil. Na konci 3.třetiny měl Kuba pouhých 8 zásahů .....
Střelci si aspoň pěkně zahráli a zastříleli. Doufejme, že je to navnadí do dalšího turnaje v Benešově a to zlato konečně přivezeme, přestože nás tam čekají zcela jistě silnější soupeři.

Sestava:
23 Pánek Jakub
------------------
32 Kopecký Josef
33 Koleček Matěj
24 Kos Tomáš
15 Koukal Martin
7 Duška Vojtěch
35 Zábraha Petr
15 Kuzďas Vojtěch
34 Toman Karel
31 Mitráš Šimon
10 Šimko David

Nejlepší hráč turnaje : Toman
Marodka: Diviš

Turnaj - PŘÍBRAM (2.místo)

16. ledna 2010 v 21:47 | kd, jk |  Odehraná utkání

Stříbro s hořkou příchutí, tak by se dal nazvat pocit z pěkného umístění našich Střelců.... Popr jsme na turnaji dokázali neprohrát (3 výhry a 1 remíza) a přesto nám to na zlato nestačilo. Zlato nám uteklo o pouhé 2 branky oproti Benešovu . Nic naplat, o první místo jsme si přišli sami nedůraznou hrou v utkání právě s Benešovem, kdy jsme vedli 6:4 a poté i 7:5, přesto Benešov dokázal utkání zremizovat a to se nakonec ukázalo jako rozhodující. Škoda, takový je sport a je třeba si vzít z této situace ponaučení a při dalších turnajích vyhrát všechna utkání. Přesto gratulujeme!
Vytýkat se zde nebude tentokráte nic, každému hráči řekl trenér svůj názor v kabině a každý ví, kde trošku polevil a kdo má zabrat ještě víc než dnes.
Jinak od kluků byl vidět hokej v obou lajnách, nad soupeři si dokázali vytvořit místy velký tlak a určitě se na to dalo dívat obouma očima. Svoji premiéru si odehrál David Šimko a rozhodně potěšil snahou a chutí hrát, čehož je dokladem jeho 1. asistence a dvě střely na branku soupeře.
Osobně byli od trenéra pochváleni za turnajový výkon: Toman (výrazné herní zlepšení), Duška (znovu spolehlivý výkon a bojovnost) a Diviš (pěkné akce a vstřelení 15 branek).

Poděkování za sponzorský dar panu Tomanovi.

7. ledna 2010 v 20:16 | kd, jk |  SPONZOŘI

Za celý tým Střelců děkujeme panu Tomanovi za sponzorský-finanční dar ve výši 10.000,- Kč.


Tyto finance budou po dohodě zodpovědně využity na nákup jednotného týmového oblečení (např. bundy či sportovní soupravy).


Poděkování za turnaj 27.3.2010 patří našim sponzorům této akce:
Ges Nymburk s.r.o.
Peťura Stavebniny
Herst Autodoprava
Pekařství Bruno Kostomlaty nad Labem
Pivovar Nymburk
Uzenářství Píša
Masna Hlinka
Pekařství u Literů
Lahůdky Fiala
Botanicus Ostrá
Zelenina Kubíček
Gastrocentrum Formánek
Terramet
Elektro Kutílek

Poplatek do fondu 150,- Kč

4. ledna 2010 v 21:57 | kd, jk |  SPONZOŘI
Od ledna budeme každý měsíc pravidelně mezi 10.-15.dnem od každého našeho registrovaného hráče vybírat poplatek ve výši 150,- Kč. (p. Diviš)
Tento poplatek je určen za účelem : platba pro rozhodčího při domácích utkáních, pro potřeby pomůcek k tréninkům, nákladů spojených s pořádáním turnaje, cen a pomůcek na letní soustředění, finanční rezervě apod.
Všechny náklady a výdaje budou pečlivě evidovány a na žádost kohokoliv z mužstva umožněny k předložení (kontrole).
Děkujeme za spolupráci a pochopení.
trenér Jiří Kos a vedoucí mužstva Karel Diviš