Prosinec 2009

Přání do nového roku 2010

31. prosince 2009 v 10:42 | kd, jk

Střelcům přejeme nového roku 2010 hodně zdraví, štěstí, úspěchů na ledě a dobré známky ve škole!

Klukům ať to dobře jezdí a střílí !!!

4. místo z Havl. Brodu

29. prosince 2009 v 23:05 | kd, jk |  Odehraná utkání
Z pěkného, pořadatelsky výborně zvládnutého turnaje v Havl. Brodu si odvážíme bramborovou pozici. Umístění je zklamáním. Na turnaj jsme vyrazili s 11 hráči, ale hráčů nám hrálo pouze 5 . To na úspěch nestačí....
Pět hráčů, kteří bojovali od prvních do posledních minut turnaje, byli pochváleni a oceněni za :

Vojta Duška - parádní vyčnívající výkon v 2. lajně
Pánek Jakub - spoustu skvělých vychytaných zákroků včetně nájezdů
Koleček Matěj - spolehlivý výkon v obraně a podporu útoku
Kos Tomáš - bojovnost, vůli a odvahu (Lví srdce)

---------------------------------------------------------------
NYMBURK - HUMPOLEC 5 : 2 (3:1, 2:1, 0:1)

----------------------------------------------------------------
NYMBURK - HAVL.BROD 3 : 9 (0:4, 1:2, 2:3)

28. prosince 2009 v 19:20 | kd, jk

Zítra na turnajové startovné s sebou každý hráč 110,- Kč. (připraveno v drobných).

Dále se vybírá 150,- Kč za kartičky hráčů - osobně zaplatit paní Kolečkové.

Děkujeme

Veselé Vánoce!

23. prosince 2009 v 19:21

Našim Střelcům přejeme veselé Vánoce a spokojené sváteční dny plné pohody a radosti z dárků od Ježíška

PS: V neděli to rodičům na ledě natřeme !

Turnaj - Slaný (2.místo)

21. prosince 2009 v 18:53 | kd, jk |  Odehraná utkání
Triumf vůle !
Tak jsme se konečně dočkali ! Hráči, trenér s vedoucím + rodiče

Kluci si tu radost nechali pěkně na Vánoce.... Brzké vstávání nezanechalo na klukách žádné stopy. Cesta byla dlouhá a to nás ještě čekají další dvě delší turnajové cesty.
Úvodní utkání s Příbramí přineslo hru na jednu stranu - kočka s myší. Aspoň si hráči vyzkoušeli trošku kombinační hry (nahrávek). Petr Zábraha si dal svou první branku a za to mu patří gratulace! V následujícím zápase jsme se střetli se známým soupeřem z Poděbrad. Bohužel jsme od začátku prohrávali a soupeřův náskok jen stahovali. Utkání se hrálo ve svižném tempu, leč kluci nestačili ne vždy pokrýt individuální výkon jednoho konkrétního hráče. Tím jsme si utkání prohráli. Další zápas jsme vyhráli nad Benešovem s čistým kontem. Výsledek seč jasný, přesto dlouho trval stav pouze 1:0 a ani za stavu 3:0 nebylo jisté, zdali kluci náskok zbytečně neztratí. Naštěstí Kuba v tomto zápase spolehlivě zachytal a kluky podržel.
V posledním utkání jsme nastoupili proti domácím Lvům ze Slaného. Bitva o stříbro mohla začít! Naneštěstí pro nás začala bledě.... Stav 0:3 po první desetimunutovce nenaznačoval nic dobrého. Ještě v 1.třetině jsme dokázali snížit na 1:3. Druhá třetina byla kupodivu bezbranková, přesto plná šancí na obou stranách. Exelovali zejména oba brankáři. Nástup do třetí třetiny se nám vydařil a snížili jsme na 2:3. To bylo optimistické! Jenže vzápětí kluci během krátké chvíle dostali 3 branky a stav 2:6 zhruba devět minut před koncem utkání vzdaloval stříbrné medaile na hony daleko . Na střídačce bylo cítit zklamání z vývoje utkání a tři neproměněné nájezdy na náladě týmu nepřidali . Bylo na nás, abychom kluky vyburcovali a podpořili je minimálně v tom, že času je stále dost, ale je třeba chtít a bojovat za každou cenu. Prostě to do tý brány narvat i s brankářem. A podařilo se! Třikrát po sobě se trefil Tomáš Kos (5x v utkání!) a pouhých 15 vteřin před sirénou zavěsil Karel Diviš backhandem Lvům smrtící úder. Byla to jeho 10.turnajová trefa. Neskutečné se stalo pravdou. "Střelci" se vzchopili z mrtvých a dokázali vybojovat remízu a urvat Lvům z krku stříbrné placky! Bylo to nádherné a pro nás všechny zúčastněné včetně rodičů to připomínalo "malé Nagano" . Název "STŘELCI" na tomto turnaji se stal s 120 přímými střelami na branky soupeřů oprávněný. A to se nezmiňuji o mnoha a mnoha propálených šancí.... Slabinou týmu jsou nadále neproměňované tutovky včetně samostatných nájezdů. Někomu ještě chybí trošku více toho důrazu a bojovného srdíčka. Ale i to se už o mnohem zlepšilo. Je vidět i kombinace připomínající hokej, což je paráda . Pochváleni za výkon v turnaji byli Vojta Duška (výrazné herní zlepšení) a Tomáš Kos (zejména za výkon v posledním zápase).
Věřím, že kluky tento turnaj povzbudil a nakopnul do dalších bojů o cenné kovy! Nic není zadarmo a obhajoba je vždy těžším oříškem, proto musíme nadále pokračovat naplno v trénincích a v zápasech bojovat jeden pro druhého jako tým-celek.

NYMBURK - PŘÍBRAM 11 : 1 (3:0, 2:1, 6:0)

branky: 3x Diviš, 2x Koleček, Duška, Kopecký, 1x Kos, Zábraha
asistence: 1x Diviš, Kopecký
brankář Pánek : 6/1
střely na branku: 47
NYMBURK - PODĚBRADY 4 : 8 (1:2, 1:2, 2:4)

Hokejový oddíl HC Rebel Havlíčkův Brod

Pořádá dne 29. prosince 2009 od 10:30 -18.00 hod.
v Havl. Brodě
turnaj 2.tříd v minihokeji

ODJEZD BUSEM OD ZS NYMBURK V 8.45 hod.

Startovné: 1.200,- startovné zaplatí každý účastník po příjezdu na turnaj hlavnímu pořadateli

Účastníci turnaje:
Skupina A: HC Jiskra Humpolec, HC Chrudim, HC Nymburk,
Skupina B: Kometa Brno, HC Hvězda Praha, HC Rebel Havlíčkův Brod,

Hlasuj v anketě: "Získají kluci v Havl. Brodu medaili a potvrdí tím formu z min. zápasů?"