Naší zbraní je DŮRAZ!!!

Turnaj - ČESKÝ KRUMLOV 6.místo

15. března 2009 v 22:01 | kd |  Odehraná utkání
Na sobotním perfektně zorganizovaném turnaji jsme obsadili celkové 6.místo z osmi mužstev.
Pro všechny účastníky to byl náročný den, zápasy začínaly v 8 hodin a trvaly nepřetržitě téměř do 18. hodiny, kdy proběhlo vyhlášení vítězů i poražených.
Týmy byly rozděleny do dvou skupin. Skupinu A tvořil: HC SLAVOJ ČK A, HC SLAVIA PRAHA, HC SPARTA PRAHA, VSK TECHNIKA BRNO. Skupinu B pak tvořily týmy HC SLAVOJ CK B, HC LETCI LETŇANY, HC NYMBURK a HC MOUNTFIELD Č. BUDĚJOVICE. Hrál každý s každým, dále pak proběhly zápasy o pořadí. Skupinu A vyhrálo domácí družstvo HC Slavoj Č. Krumlov A, když porazilo tým Sparty 15 : 1, tým Slavie 8 : 6 a tým Brna 9 : 3. Ze skupiny B pak z prvního místa zcela jednoznačně a dle očekávání postoupili Letci Letňany, na místě druhém se umístil HC Mountfield Č. Budějovice, na místě třetím Nymburk a na místě čtvrtém HC Slavoj Č. Krumlov B.
V zápasech o 7. - 8. místo se utkal domácí B tým se Spartou, o místo 5. - 6. bojovala Slavia Praha a Nymburk. O medailovou pozici, konkrétně o místo třetí bojovalo Brno s HC Mountfield Č. Budějovice. Ve finále na sebe narazili domácí přeborníci jihočeského kraje HC Slavoj Č. Krumlov A a výborní Letci z Letňan. Všechny souboje byly napínavé a celý den se bylo na co dívat. Jediným zápasem, který byl od začátku jednoznačný a nerovný, byl zápas ve skupině B mezi začínajícím krumlovským B týmem a zkušenými kluky z Letňan. Skončil 50 : 0 ve prospěch letňanských, kteří měli neuvěřitelnou fyzickou převahu.
Celkové umístění skončilo takto: Na 1. místě skončili zaslouženě kluci z Letňan, kteří po krásné hře plné pěkných kombinací porazili domácí "áčko" 6 : 5 (pět gólů údajně od druháčků v této sezoně ještě nedostali). Druhé skončilo "áčko" krumlovských medvědů, kteří po úspěchu v krajské soutěži opět dosáhli na medailové pozice. Na třetím místě se umístili šikovní kluci z VSK Techniky Brno a čtvrtý skončil HC Mountfield. Na místě pátém skončila Slavia Praha, která poměrně těžkou skupinou procházela také moc pěkně, jen jim občas chybělo trošku štěstíčka.
6. místo obsadil Nymburk, místo sedmé Sparta Praha a místo osmé "béčko" domácích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama