Březen 2009

Letní soustředění 2009

29. března 2009 v 21:16
Vážení rodiče a naši hráči !

Byl vybrán termín pro letní soustředění v horském rekreačním středisku "ASTRA" v Orlických horách konající se druhý týden v srpnu od 8.8.-15.8.
Ceník naleznete na odkazu níže.
S hráčem doprovod rodič(e).

Prosíme o závazné potvrzení do úterního tréninku 7.4.


Dvojzápas v Poděbradech....

28. března 2009 v 21:36 | kd |  Odehraná utkání
Poděbrady - Nymburk 3 : 1

Nymburk - Nový Bydžov 0 : 13

Nymburk - Mladá Boleslav 12 : 7

22. března 2009 v 22:48 | kd |  Odehraná utkání
Nymburk - Mladá Boleslav 12 : 7

Turnaj v Benátkách

15. března 2009 v 22:10 | kd |  Odehraná utkání
Na pěkném turnaji v Benátkách jsme obsadili 5.místo.
Nymburk-Liberec 2:2
Nymburk-Benátky 2:4
Nymburk-Slaný 0:2
Nymburk-Kolín 3:2
Nymburk-Mělník 0:5

Utkání s Kolínem bylo perfektní. Snaha, bojovnost a nervy do posledních vteřin . Dokonale jsme Kolínu oplatili minulou porážku! Paráda!

Turnaj - ČESKÝ KRUMLOV 6.místo

15. března 2009 v 22:01 | kd |  Odehraná utkání
Na sobotním perfektně zorganizovaném turnaji jsme obsadili celkové 6.místo z osmi mužstev.
Pro všechny účastníky to byl náročný den, zápasy začínaly v 8 hodin a trvaly nepřetržitě téměř do 18. hodiny, kdy proběhlo vyhlášení vítězů i poražených.
Týmy byly rozděleny do dvou skupin. Skupinu A tvořil: HC SLAVOJ ČK A, HC SLAVIA PRAHA, HC SPARTA PRAHA, VSK TECHNIKA BRNO. Skupinu B pak tvořily týmy HC SLAVOJ CK B, HC LETCI LETŇANY, HC NYMBURK a HC MOUNTFIELD Č. BUDĚJOVICE. Hrál každý s každým, dále pak proběhly zápasy o pořadí. Skupinu A vyhrálo domácí družstvo HC Slavoj Č. Krumlov A, když porazilo tým Sparty 15 : 1, tým Slavie 8 : 6 a tým Brna 9 : 3. Ze skupiny B pak z prvního místa zcela jednoznačně a dle očekávání postoupili Letci Letňany, na místě druhém se umístil HC Mountfield Č. Budějovice, na místě třetím Nymburk a na místě čtvrtém HC Slavoj Č. Krumlov B.
V zápasech o 7. - 8. místo se utkal domácí B tým se Spartou, o místo 5. - 6. bojovala Slavia Praha a Nymburk. O medailovou pozici, konkrétně o místo třetí bojovalo Brno s HC Mountfield Č. Budějovice. Ve finále na sebe narazili domácí přeborníci jihočeského kraje HC Slavoj Č. Krumlov A a výborní Letci z Letňan. Všechny souboje byly napínavé a celý den se bylo na co dívat. Jediným zápasem, který byl od začátku jednoznačný a nerovný, byl zápas ve skupině B mezi začínajícím krumlovským B týmem a zkušenými kluky z Letňan. Skončil 50 : 0 ve prospěch letňanských, kteří měli neuvěřitelnou fyzickou převahu.
Celkové umístění skončilo takto: Na 1. místě skončili zaslouženě kluci z Letňan, kteří po krásné hře plné pěkných kombinací porazili domácí "áčko" 6 : 5 (pět gólů údajně od druháčků v této sezoně ještě nedostali). Druhé skončilo "áčko" krumlovských medvědů, kteří po úspěchu v krajské soutěži opět dosáhli na medailové pozice. Na třetím místě se umístili šikovní kluci z VSK Techniky Brno a čtvrtý skončil HC Mountfield. Na místě pátém skončila Slavia Praha, která poměrně těžkou skupinou procházela také moc pěkně, jen jim občas chybělo trošku štěstíčka.
6. místo obsadil Nymburk, místo sedmé Sparta Praha a místo osmé "béčko" domácích.

Herní systém pro příští sezonu 2009/10

8. března 2009 v 20:06 | kd
TURNAJOVÝ SYSTÉM - JEDNOU MĚSÍČNĚ

1. a 2. TŘÍDA - MINIHOKEJ

TURNAJE V KRAJI - 1 X MĚSÍČNĚ - CELKEM 6 TURNAJŮ

2. TŘÍDA - 2001 A MLADŠÍ PŘEDPOKLAD ZLEPŠENÍ NÁBORU NOVÝCH ADEPTŮ - ROZŠÍŘENÍ ZÁKLADNY
HRACÍ DOBA 3 X 15 MIN HRUBÉHO

Praha+SČ , HRAJÍ 4 HRÁČI + BRANKÁŘ (MIN.POČET HRÁČŮ V TÝMU 8 + 1)