Únor 2009

Nymburk - Kolín 0:12

22. února 2009 v 22:29 | kd
Nymburk - Kolín 0:12 (možná i víc)

.......bez komentáře ....stalo se. Hráli jsme v sedmi v nekompletní sestavě.

Zlato z Poděbrad !

22. února 2009 v 22:26 | kd |  Odehraná utkání
Ze sobotního miniturnájku si kluci odvezli zlaté medaile. Po výhře 4:0 proti Benátkám porazili v následujícím utkání domácí Poděbrady vysoko 9:0 a obsadili tak 1. místo!


GRATULUJEME!


NYMBURK - KUTNÁ HORA 6 : 5

16. února 2009 v 22:38 | kd |  Odehraná utkání
NYMBURK - KUTNÁ HORA 6 : 5 (1:1,3:2,1:1,1:1)

Drama až do posledních sekund ! Naštěstí pro nás s dobrým koncem :-)
Utkání mělo vyrovnaný průběh a bylo se na co dívat. Hráli jsme na 2 lajny, kluci se rvali a bojovali statečně.
1. čtyřka dnes odehrála přesně to, co se od nich očekává. Inkasovali pouze jedinou branku (parádní padáček) a 5 branek vstřelili. Obranná dvojice nebyla úplně 100% (občas si tam Pepino s Matějem "zchrupli"), ale i přesto hráli s nasazením a snahou dostat útočníky do šancí. Což se jim dařilo, neboť Karel s Tomášem měli "svůj" den a dokázali dnes Sršňům pěkně rozstřílet hnízdo. Za což si dnes vysloužili pochvalu.
2. čtyřka se snažila udržet výsledek co to dalo, což se jim i koneckonců podařilo. Zde je třeba pochválit za odvedený výkon Vojtu Kuzďase. Příjemné překvapení! Dneska měl zapnutou hlavičku, hru četl-spoustu šancí Sršňů zneškodnil a puk dokázal mnohokrát poslat do bezpečí.
Dnešním utkáním si odbyl premiéru Vojta Duška, který si neváhá lehnout i do střely. I toto nasazení se cení!
Kuba v brance občas mrzl, i tak kluky párkrát v důležitých momentech podržel a opět dokázal, jak důležitý pro nás je.
Za týden hostíme Kolín, pro nás zatím neznámý soupeř. Uvidíme, jestli někteří hráči potvrdí znovu svou formu a tým podrží, a ti, kteří vědí, že dnes to mohlo být lepší, tu formu do týdne naberou.

Fandíme klukům !

15. února 2009 v 20:33 | kd
Dnes jsem si všiml při utkání s Kutnou Horou, jak maminky a tatínkové Sršňíků pěkně společně a hlasitě povzbuzovali svoje klučíky. Zkusme našim klukům také hned od příštího utkání pěkně od plic z tribuny fandit a hnát je za vítěztvím ! Vytvořte jim super atmosféru! Vemte s sebou řachtačky, pleskačky, třeba i poklice ať jste slyšet a vidět pohromadě. Hlavně si neberte píšťalky :o) ....
PS.: na střídačce bude jen trenér a vedoucí mužstva, popř. určený asistent

Poplatek do fondu 200,- Kč

1. února 2009 v 12:10 | kd
Od února budeme každý měsíc pravidelně mezi 10.-15.dnem od každého našeho registrovaného hráče vybírat poplatek ve výši 200,- Kč. (p. Diviš)
Tento poplatek je určen za účelem : platba pro rozhodčího při domácích utkáních, pro potřeby pomůcek k tréninkům, nákladů spojených s pořádáním případného turnaje, letní akce pro děti, finanční rezervě apod.
Všechny náklady a výdaje budou pečlivě evidovány a na žádost kohokoliv z mužstva umožněny k předložení (kontrole).
Děkujeme za spolupráci a pochopení.
trenér Jiří Kos a vedoucí mužstva Karel Diviš