Přejeme všem do nového roku hodně zdravíčka, klidu, štěstí a našim klukům plno výher včetně radosti z hokeje !

Kutná Hora - NYMBURK 5 : 9

14. prosince 2008 v 22:09 | kd |  Odehraná utkání
Kutná Hora - NYMBURK 5 : 9 (1:2,3:0,0:4,1:3)

V tomto sobotním utkání v KH jsme sice nad místními Sršníky i napotřetí zvítězili, ale rozhodně jsme Sršně nezmrazili.... Poměr střel v tomto střetnutí vypovídá jasně pro domácí tým 32 : 14 !
Jěštěže máme v brance Kubu , uf uf a díky za něho !!!!
Klukům se nepodařilo navázat na hru jakou předvedli proti Liberci. Minimum nahrávek, málo individuálních průniků - zvlášť od hráčů od kterých to očekáváme. Důraz jsme nechali až na pár vyjímek asi někde mezi Poděbrady a Kolínem...
Pochvalu si za výkon a nasazení vysloužili od trenéra: Pánek Jakub, Kopecký Josef a Srb Matěj.
Ti plnili a hráli to, co je od nich vyžadováno.
Bohužel dnes jsem se dozvěděl, že Pepíno dostal neštovice a bude nám citelně chybět při sobotním turnaji v Poděbradech . Po jeho vyrovnaných dobrých výkonech v LB a KH je to pro nás výrazné oslabení v obranné činnosti.
Tímto na závěr přeji všem hráčům zdravíčko, aby se mohli kluci zúčastnit turnaje a nasát tak parádní atmosféru s tím spjatou.

Nábor hokejistů Nymburk

10. prosince 2008 v 22:51 | kd |  Nábor hokejistů Nymburk
Pojď mezi nás a staň se součástí našeho týmu hokejové přípravky. Naučíme tě hrát hokej, získáš nové kamarády, staneš se sebevědomým klukem se smyslem pro férovou hru a celkově se zdravě otrkáš do života.
Hokej je krásná a nejrychlejší kolektivní hra na světě. Zároveň je hokej tvrdý sport vyžadující rychlost, postřeh, sílu, obětavost a disciplínu. Z tréninků odcházíš unavený a zpocený - odměnou ti je hřejivý pocit, že si makal naplno a jsi dobře připraven na následující utkání.
Láká tě zahrát si a pomoct k vítězstvím proti týmům jako např. Bílí Tygři Liberec, Sparta Praha, Moeller Pardubice, Letci Letňany či HC Poděbrady atd.?

Chceš zažít radost z gólů a výher?
Tak přijď, rádi tě vezmeme mezi nás!

Naše tréninky :
Sobota (8:00 - 9:15)
Neděle (8:00 - 9:15)

Vše aktuálně (viz. odkaz "tréninky") a další podrobnosti na tel. 602 433 379 p. Diviš Karel

Vánoční turnaj PODĚBRADY sobota 20.12.

10. prosince 2008 v 21:09 | kd |  Odehraná utkání

Vánoční turnaj PODĚBRADY sobota 20.12. !!!!

HC Poděbrady - Moeller Pardubice 1:0 sn

Tak máme náš první hokejový turnaj za sebou. Musím přiznat, že jsme měli obavu, jak se s tím kluci poperou - hlavně fyzicky. Zvládli to všichni do jednoho, nikdo nic nevzdal, nikdo nic vyloženě neodfláknul, někdo hrál lépe někdo o něco hůře-tak už to ale bývá. Každý si odvedl to svoje maximum a za to patří klukům pochvala. Přeci jenom to byl turnaj 2.tříd, přičemž náš tým byl složen půlkou naší přípravky a kluků z 2.třídy. Těm musíme poděkovat za odvedenou a předvedenou hru. Byli nám velkou oporou při turnaji! Dííky : Adame, Andreji, Jakube, Lukášové a Marku !

Stručný komentář k zápasům s :
PODĚBRADY - škoda škoda, než jsme se jako už tradičně po ránu na cizím hřišti stačili rozkoukat, už jsme v tom plavali o dva goly. V závěru jsme sice stačili snížit na jedinou branku, ale k vyrovnání to už bohužel nestačilo. Tato ztráta bodíku velice chyběla při konečném zúčtování pořadí turnaje.

PARDUBICEMI - bitva jako hrom, nervák až do konce! V tomto utkání jsme vedli ještě v závěrečných minutách o 2 branky, hlavně díky famoznímu výkonu Andreje. Bohužel soupeř stihnul vyrovnat po dvou našich individualních zaváháních-chybkách. Na nájezdy jsme po průtazích nakonec zaslouženě vyhráli. Další bodík, který nám proplul těsně mezi prsty někam do Labe a stál nás stupínek o patro výš .

LETŇANY - zde není třeba plýtvat slovy.... Co čistá odehraná minuta, to gol.....uf uf. Holt Letci umí pěkně po ledě lítat! Jejich hra je super podívaná. Umí jít správně a čistě do těla hned od začátku a tím si udělají respekt na ledě od první minuty. Jasný favorit-jasná výhra.

VLAŠIMÍ - paráda, první výhra v norm. hracím čase a zasloužená. Ikdyž se bojovalo do poslední minuty o každý metr na ledové ploše, utkání jsme měli pod kontrolou my. V tomto utkání kluci nijak výrazně nechybovali. Fajn pocit a dobrý na psychiku .

SPARTOU - tak v tomto utkání jsem měl z naší hry radost v 1.třetině, kdy jsme byli Spartě více než vyrovnaným soupeřem! Byla tam spousta šancí, stačilo dát branku, ta by kluky určitě povzbudila a konečný výsledek by nemusel vypadat tak tragicky. Pravidlo "NEDÁŠ-DOSTANEŠ" do nás udeřilo hned třikrát po sobě a bylo vymalováno. Věřte, že ze střídačky není milý pocit vidět kluky z blízka s výrazem v obličeji že "je to v háji - my to už neuhrajeme.." Nemyslím si, že bysme Spartu(pozdějšího vítěze turnaje) porazili, ale opravdu ta 1. třetina byla velmi dobře odehraná.

Celkově jsme se při naší turnajové generálce umístili na 5. místě.
Dovolím si zde malinkou poznámku ke slovu "KDYBY" :

Kdybysme porazili Pardubice v normální hrací době.....byli bysme rázem 4. (stačilo 30 sekund)

Kdybysme stihli s Poděbradama vyrovnat a v nájezdech vyhrát....byli bysme bronzový
Toto neberte jako nějakou obhajobu, každý si přeci někdy řekne sám : "co kdyby ?"

Bílí Tygři LIBEREC - NYMBURK 4 : 9

6. prosince 2008 v 21:38 | kd |  Odehraná utkání
Bílí Tygři LIBEREC - NYMBURK 4 : 9 (0:2,1:1,2:1,1:5)

Gratulujeme k 1. výhře venku !!!!!

Hoši podali velmi zodpovědný výkon, drželi své pozice a byli důrazní při dokončování akcí.
Dnes si kluci už opravdu přihrávali, věděli o sobě a byla radost se na ně v některých pasážích utkání dívat! Ne vše bylo úplně dokonalé, ale pochvalu si prostě dnes zaslouží. Zvlášť za drtivou převahu v 1. a 4. čtvrtině utkání. Celkově jsme Tygříky přestříleli poměrem 28:19.
Věřím, že do dalších utkání budeme nastupovat se stejným elánem jako dnes.